Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.25/2014.
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zrt.
Budapesti villamos és trolibusz járműfejlesztés keretében „Utastéri állóhelyi alapterületen 100%%-ban alacsonypadlós villamosok beszerzésére vállalkozással vegyes szállítási szerződés"
2014.01.17.
2014.03.03.
D.24/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Vállalkozási Keretszerződés az ajánlatkérő üzemzavarelhárítási és hálózatkarbantartási feladataihoz kapcsolódó alépítményi munkáinak megvalósítására
2014.01.17.
2014.03.05.
D.30/2014.
Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium
A korrupció megelőzése és a közigazgatás-fejlesztés áttekintése - grafikai, nyomdai, kreatív feladatok végrehajtása
2014.01.20.
2014.02.10.
D.28/2014.
Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a Sajó-Bódva Völgy és Környéke települési szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer fejlesztése (KEOP-1.1.1/2F/09-11-2011-0005) tárgyú projekthez kapcsolódó szemléletformálás
2014.01.20.
2014.02.27.
D.27/2014.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt. által üzemeltetett lakás- és nem lakáscélú ingatlanokon és a Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában álló lakás- és nem lakáscélú ingatlanokon történő eseti gépészeti munkák
2014.01.20.
2014.03.17.
D.29/2014.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Bankszámlaszerződés alapján a Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata és intézményei részére nyújtandó számlavezetési, pénzforgalom lebonyolítási és egyéb banki szolgáltatás nyújtása
2014.01.20.
2014.02.06.
D.32/2014.
Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium
A korrupció megelőzése és a közigazgatás-fejlesztés áttekintése - PR kommunikációs feladatok végrehajtása
2014.01.20.
2014.02.10.
D.31/2014.
Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium
A korrupció megelőzése és a közigazgatás-fejlesztés áttekintése - médiavásárlási feladatok végrehajtása
2014.01.20.
2014.02.10.
D.26/2014.
Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft.
A Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft. üzemeltetésében lévő épületek takarítási munkái 2. rész
2014.01.20.
2014.02.25.
D.52/2014.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt. által üzemeltetett lakás- és nem lakáscélú ingatlanokon és a Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában álló lakás- és nem lakáscélú ingatlanokon történő eseti villanyszerelési munkák
2014.01.20.
2014.03.17.
D.33/2014.
Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium
A korrupció megelőzése és a közigazgatás-fejlesztés áttekintése - BTL rendezvényes feladatok végrehajtása
2014.01.20.
2014.02.10.
D.37/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás SD televíziós mobil közvetítőegység bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával tárgyában
2014.01.23.
2014.02.06.
D.36/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás HD televíziós mobil közvetítőegység bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával tárgyában
2014.01.23.
2014.02.06.
D.34/2014.
BME-Infokom Innovátor Nonprofit Kft.
Vízminőséget mérő és értékelő vezeték nélküli szenzorhálózat című HUSK/1101/1.21/0091. azonosító számú projekt keretén belül műszaki kutatás-fejlesztési szolgáltatás
2014.01.23.
2014.03.05.
D.35/2014.
Viva Natura Biztonságos Környezetért Közhasznú Alapítvány
Kerékpáros pihenőhely kivitelezése épületgépészeti munkákkal, bruttó 351,73 m2 hasznos alapterületen
2014.01.23.
2014.03.11.
D.38/2014.
Pannon Egyetem
Vállalkozási szerződés Pannon Egyetem Veszprém TIOP-1-3-1./07/2-2F-2009-0002 projekttel kapcsolatos kiviteli tervdokumentációhoz - feltárás utáni pótmunkára az "E" jelű épület - Hallgatói Szolgáltató Központjában
2014.01.24.
2014.02.03.
D.39/2014.
Igal Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2012-0017 "Igal város szennyvíz csatornahálózatának bővítése"- kivitelezés FIDIC piros könyv szerint
2014.01.24.
2014.03.14.
D.42/2014.
Igal Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2012-0017 "Igal város szennyvíz csatornahálózatának bővítése"- kivitelezés FIDIC piros könyv szerint
2014.01.27.
2014.03.12.
D.41/2014.
Délkelet-Alföld Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer Létr.Célzó Önkorm.
„Települési szilárdhulladék-lerakók rekultivációja a Délkelet-Alföld Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer Létrehozását Célzó Önkormányzati Társulás területén” című projekt I. és II. ütem projektmenedzsmenti feladatok ellátására
2014.01.27.
2014.03.26.
D.40/2014.
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
A Pázmány Péter Katolikus Egyetem részére informatikai eszközök szállítása
2014.01.27.
2014.03.10.
D.43/2014.
Szegedi Fegyház és Börtön
Szállítási szerződés OEP által támogatott gyógyszerek és gyógyszerkészítmények beszerzésre
2014.01.28.
2014.02.03.
D.44/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonporfit Kft.
ICR/OCR és workflow szoftver licenc vásárlás
2014.01.30.
2014.02.13.
D.45/2014.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
A Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Balneológiai épület bővítéséhez kapcsolódó (III.számú) kiegészítő építési beruházás
2014.01.30.
2014.02.05.
D.46/2014.
Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet
OFI Könyves Kálmán körúti épületének őrzés-védelme, portaszolgálat biztosítása
2014.01.30.
2014.03.05.
D.48/2014.
Káptalanfa és Térsége Szennyvíztársulás
Káptalanfa és térsége vízellátó rendszer vízminőség javítása kapcsolódó tervezői és generálkivitelezői feladatok ellátása a FIDIC Sárga Könyv szerint vállalkozási szerződés keretében eredményfelelősséggel
2014.01.31.
2014.03.24.
D.47/2014.
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
Megbízási (tervezési) szerződés a TIOP-2.2.6./12/B „Struktúraváltás támogatása a járó- és fekvőbeteg-ellátás fejlesztésével” elnevezésű pályázat keretében a kiviteli tervek elkészítésére
2014.01.31.
2014.02.27.
D.49/2014.
Magyar Export-Import Bank Zrt. és a Magyar Export Hitel Biztosító Zrt.
Elektronikus iktató rendszer és ahhoz közvetlenül kapcsolódó bevezetési szolgáltatások
2014.01.31.
2014.03.13.
D.50/2014.
Máv Ingatlankezelő Kft.
Épületek, építmények karbantartási munkái MÁV Ingatlankezelő Kft. részére - 1., 2., 5. és 6. rész
2014.02.03.
2014.03.17.
D.51/2014.
Közép-Duna Vidéke Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Közszolgáltatási szerződés a Közép-Duna Vidéke Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás közigazgatási területén a hulladékgazdálkodási közszolgáltatási feladatok ellátása
2014.02.04.
2014.02.24.
D.53/2014.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Gyulafirátót ÉNY-i városrész belterületi csapadékvíz elvezetésének fejlesztése (KDOP-4.1.1/E-11-2011-0007) kivitelezési munkái műszaki ellenőrzésének teljes körű feladata
2014.02.05.
2014.02.13.
D.55/2014.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Vállalkozási szerződés a TÁMOP-6.1.4/12/1-2012-0001 azonosítószámú, „Koragyermekkori (0-7 év) program” c. kiemelt projekt keretében szoftveralkalmazások fejlesztéséhez szükséges funkcionális terv készítésére és a rendszer kivitelezésére (“IT2”)
2014.02.06.
2014.02.24.
D.56/2014.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
(ELI-ALPS) kutatási nagyberendezésnek helyet adó kutatóközpont, valamint a beruházással érintett telkeken belüli és kívüli közműhálózat és belső úthálózat építési - kivitelezési és szerelési munkáinak elvégzése
2014.02.06.
2014.03.31.
D.54/2014.
Csurgó Város Önkormányzata
„Csurgói ivóvízminőség-javító Program” tervezés és kivitelezés
2014.02.06.
2014.02.25.
D.57/2014.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Különféle élelmiszerek beszerzése, VIII. rész
2014.02.10.
2014.03.21.
D.58/2014.
Magyar Képzőművészeti Egyetem
vagyonvédelmi szolgáltatás beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.02.11.
2014.03.24.
D.59/2014.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
(ELI-ALPS) kutatási nagyberendezésnek helyet adó kutatóközpont, valamint a beruházással érintett telkeken belüli és kívüli közműhálózat és belső úthálózat építési - kivitelezési és szerelési munkáinak elvégzése
2014.02.11.
2014.03.31.
D.60/2014.
YEMSZI Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet
Építési vállalkozási szerződés „Szervezeti és infrastrukturális megújulás – Markhot Ferenc Kórház” című pályázathoz kapcsolódó építési beruházás, bontási munkákkal, és a meglévő épületek bővítésével, átalakításával
2014.02.12.
2014.03.04.
D.62/2014.
Szeged-Csanádi Egyházmegye
Vallási útvonal - HURO/1101/165/2.1.3 műszaki-kivitelezési feladatok ellátása
2014.02.14.
2014.03.27.
D.61/2014.
Abaúj-Zempléni Szilárdhulladék Gazdálkodási Önkormányzati Társulás
„Abaúj-Zempléni Szilárdhulladék Gazdálkodási Rendszer teljes kiépítése” tárgyú projekthez kapcsolódó FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására
2014.02.14.
2014.03.21.
D.63/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás különféle hangtechnikai eszközök bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával
2014.02.14.
2014.04.17.
D.64/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás - Világítástechnikai és látványtechnikai eszközök és tartozékai bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával
2014.02.14.
2014.02.28.
D.70/2014.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
EKOP 2.1.13 Meglévő ügyfélhívó berendezések fejlesztése, bővítése
2014.02.17.
2014.03.10.
D.69/2014.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
EKOP 2.1.13 Meglévő ügyfélhívó berendezések áthelyezése
2014.02.17.
2014.03.10.
D.67/2014.
Oroszlány Város Óvodái
Oroszlány Város Óvodái részére élelmiszerek és élelmiszer alapanyagok, adalékok beszerzése a szerződéskötéstől számított 2 évig szállítási szerződés keretében - 4. rész
2014.02.17.
2014.02.28.
D.66/2014.
Alba Volán Autóbuszközlekedési Zrt.
Őrző-védő szolgáltatás ellátása ajánlatkérő részére a műszaki leírásban meghatározottak szerint
2014.02.17.
2014.03.28.
D.65/2014.
Katona József Színház Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft.
Katona József Színház szállítási szolgáltatásainak ellátása
2014.02.17.
2014.04.09.
D.68/2014.
ELMŰ Hálózati Kft.
Az ELMŰ Hálózati Kft. és az ÉMÁSZ Hálózati Kft. kisfogyasztói (közvetlen mérésű) csatlakozóin és fogyasztásmérő helyein végzendő munkák végrehajtása, és a többszörösen zárt címek kezelése, felülvizsgálat fényképezéssel tevékenység elvégzése
2014.02.17.
2014.04.07.
D.71/2014.
Magyar Képzőművészeti Egyetem
A Magyar Képzőművészeti Egyetem Budapest, IX. kerület Török Pál u. 1. szám alatt található szakközépiskolai épületében a 2012. évben megvalósított beruházások, felújítási munkák - Kbt. mellőzése
2014.02.18.
2014.03.27.
D.74/2014.
Kisújszállás Város Önkormányzata
Vigadó Kulturális Központ funkcióbővítő megújítása kivitelezőjének kiválasztása
2014.02.19.
2014.03.13.
D.72/2014.
Szent István Egyetem
Szolgáltatás igénybevételét biztosító határozott idejű ingatlanbérleti és -üzemeltetési szerződés
2014.02.19.
2014.03.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el