Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.562/2011.
Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórház
Orvosi szakmai anyagok 2011.
2011.08.10.
2011.09.09.
D.522/2011.
Erdőtelek Község Önkormányzata
Az erdőtelki Kerekerdő Napközi Otthonos Óvoda felújítása, bővítése
2011.07.28.
2011.09.09.
D.520/27/2011.
Műemlékek Nemzeti Gondnoksága
Oroszlány-Majkpuszta Kamalduli Remeteség Foresteria épületének műemléki rekonstrukciója és turisztikai hasznosítása projekt keretében a Foresteria épület és udvarfelújításának kivitelezési munkái
2011.07.28.
2011.09.09.
Kfv.VI.39.287/2010/5.
MÁV Zrt.
munkásszállás helyek biztosítására kettő és három ágyas szobákban
2011.09.12.
D.611/2011.
Budapesti Történeti Múzeum
BTM Aquincumi Múzeum környezetrendezés (játszótér kialakítás, kertrendezés) és parkoló kivitelezése valamint Festőház (főépület) rekonstrukció kivitelezése
2011.08.26.
2011.09.12.
D.535/17/2011.
Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórháza
"A súlyponti Kaposi Mór Oktató Kórház komplexinfrastruktúra fejlesztése az integrált Somogy megyei, balatoni egészségügyi ellátórendszer érdekében" tárgyú projekttel kapcsolatos képalkotó diagnosztikai műszerek beszerzése
2011.08.01.
2011.09.12.
D.513/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Él jelű épületének részleges sportcélú átalakítása
2011.07.27.
2011.09.12.
D.493/19/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzati Hivatal
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat intézményei részére helyben központosított közbeszerzés keretében tisztító-, tisztálkodási szerek, takarítóeszközök, háztartási- és higiéniai papíráruk beszerzése, szállítása
2011.07.20.
2011.09.12.
D.610/2011.
Magyar Kézműves Akadémia Alapítvány
Vállalkozási szerződés a Galéria és panorámaterasz létrehozása Budapest több ütemben kialakítandó legrangosabb kulturális palotájában, a Pesti Vígadó épületében - kivitelezési munkáira
2011.08.26.
2011.09.12.
D.568/2011.
Hajdúdorogi Egyházmegye
Szent Miklós Görög Katolikus Általános Iskola építése (iskola bővítésként) tornateremmel, tanmedencével, főzőkonyhával, önkiszolgáló étteremmel
2011.08.11.
2011.09.13.
D.539/2011
Kunszentmiklós Község Önkormányzata
DAOP 4.1.3/B-09-2009-0004 Bölcsődei ellátást nyújtó intézmények infrastrukturális fejlesztése és kapacitásának bővítése tárgyú projekt keretében bölcsőde építése
2011.08.03.
2011.09.13.
Kfv.II.39.242/2010/10.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely Megyei Jogú Város szennyvízelvezetési- és tisztítási rendszerének fejlesztése projekt pénzmaradványának felhasználását célzó építési munkák tervezésére és kivitelezésére
2011.09.14.
D.556/2011.
Káli Szennyvízelvezetési Önkormányzati Társulás
Káli szennyvízelvezetési agglomeráció csatornázása és szennyvíztisztítása- műszaki ellenőrzés és FIDIC mérnöki tevékenység ellátása megbízási szerződés keretében
2011.08.08.
2011.09.14.
D.540/2011
TiszaSzolg 2004 Kft.
Vagyonvédelmi és takarítási feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében
2011.08.04.
2011.09.14.
D.545/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Debrecen villamos vonalain közlekedtetni kívánt 18 db azonos típusú, új gyártású, csuklós villamos járművek beszerzése
2011.08.04.
2011.09.14.
D.528/2011.
Budapest Főváros Önkormányzat
Idősek Otthona (Baross u.) építés és "A" épület rekonstrukció tárgyú feladat kivitelezési munkáinak elvégzése
2011.07.29.
2011.09.14.
D.635/2011.
Karcagi Többcélú Kistérségi Társulás
Vállalkozási szerződés a Karcagi Kistérség településein található hulladéklerakók rekultivációs munkálatainak elvégzésére 1., 2. rész
2011.09.02.
2011.09.14.
D.557/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Debrecen villamos vonalain közlekedtetni kívánt 18 db azonos típusú, új gyártású, csuklós villamos járművek beszerzése
2011.08.08.
2011.09.14.
D.544/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Debrecen villamos vonalain közlekedtetni kívánt 18 db azonos típusú, új gyártású, csuklós villamos járművek beszerzése
2011.08.04.
2011.09.14.
D.542/2011.
Pacsa Város Önkormányzata
Közoktatási intézményfejlesztés Pacsa városában című pályázat kivitelezési munkái
2011.08.04.
2011.09.14.
D.538/2011.
Káli Szennyvízelvezetési Önkormányzati Társulás
Káli Szennyvízelvezetési agglomeráció csatornázása és szennyvíztisztítása elnevezésű projekt megvalósítási szakaszában jogszabály szerinti műszaki ellenőrzés és FIDIC mérnöki tevékenység ellátása
2011.08.02.
2011.09.14.
D.546/2011.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona
Élelmiszer beszerzés 7. rész Zöldség, gyümölcs és 8. rész Tojás termékcsoportban
2011.08.05.
2011.09.15.
14.K.30.906/2011/5.
Magyar Gomba Kertész Kft.(3395. Demjén, 0173/7/A/1 hrsz.) Képviseli: Dr. Muszka Sándor ügyvéd (1061. Budapest, Andrássy út 17. I/8.)
gombacsomagoló gép beszerzése
2011.09.16.
D.585/2011.
Nemzeti Közigazgatási Intézet
Készségfejlesztő képzések oktatási anyagainak célcsoportra alkalmazása és a tréningek lebonyolítása
2011.08.16.
2011.09.16.
D.551/2011
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Az Önkormányzat tulajdonában és kezelésében lévő elválasztott rendszerű zárt csapadékvíz elvezető csatornák mosatása
2011.08.08.
2011.09.16.
D.654/2011.
Vác Város Önkormányzata
Jávorszky Ödön Kórház bővítéses korszerűsítésének kivitelezési munkáinak beszerzése a KMOP-4.3.1/A-2009-0002 projekt során
2011.09.09.
2011.09.19.
D.574/2011.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
szállítási szerződés oltóanyagok beszerzésére
2011.08.12.
2011.09.19.
D.559/2011.
Országos Mentőszolgálat
C-típusú mentőgépjárművek beszerzése az Országos Mentőszolgálat részére
2011.08.10.
2011.09.19.
D.558/25/2011.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Csillagpont Kórház létrehozása a Borsod.Abaúj-Zemplén megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórházban - projekthet kapcsolódó építési beruházás új épület létesítésével
2011.08.09.
2011.09.19.
D.549/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
K930 Kézbesítési szolgáltatások (Lomtalanítási hírlevelek, Hírlevelek kézbesítése)
2011.08.05.
2011.09.19.
D.527/2011.
Lovasberény Község Önkormányzata
Diós-árok hulladékmentesítése
2011.07.29.
2011.09.19.
13.K35.600/2010/16
Csongrád Város Önkormányzata, a Homokhátsági Regionális Szilárdhulladék Kezelési Konzorcium Tulajdonközösség Gesztora, Intézménye (6640 Csongrád, Kossuth tér 7.)
Homokhátsági Regionális Települési Hulladékgazdálkodási Projekttel kapcsolatos környezetvédelmi felülvizsgálat és rekultiváció-tervezés
2011.09.19.
D.552/2011.
Tiszaújváros Város Önkormányzata
Tiszaújváros-Tiszaszederkény közötti kerékpárút és az ahhoz tartozó csapadékvízelvezetés kiépítése
2011.08.08.
2011.09.19.
D.532/2011.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
A Közbeszerzési Felügyeleti Főosztály tevékenységét segítő, a mindenkor hatályos jogszabályok alapján fennálló támogatási konstrukcióhoz rendelt feladataihoz kapcsolódó műszaki-szakmai, közbeszerzési és jogi szakértői tanácsadás
2011.08.01.
2011.09.19.
D.675/2011.
Sopron Térségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
A települési szilárdhulladék-lerakókat érintő térségi szintű rekultivációs programok elvégzése tárgyú KEOP-2.3.0/2F-2008-0006 azonosító számú projekt keretében a Soproni térségi települési szilárdhulladék-lerakók rekultivációja I. ütem - 1. és 2. rész
2011.09.15.
2011.09.20.
D.651/2011.
Erdőtelek Község Önkormányzata
Az erdőtelki Kerekerdő Napközi Otthonos Óvoda felújítása, bővítése
2011.09.08.
2011.09.20.
D.548/2011.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az ÉAOP-5.1.1/B-2009-0005 azonosítószámú Szandaszőlős decentrum létrehozása városrehabilitációval című projekt keretében a Szandaszőlősi Művelődési Ház és Agóra felújítása és funkcióbővítése projektelem tárgyában
2011.08.05.
2011.09.20.
13.K.32.720/2011/4.
Országos Rendőr-főkapitányság Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság
Országos Rendőr-főkapitányság Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság üzemeltetésében lévő szolgálati gépjárművek karbantartása és javítása 2. rész: autóbuszok és tehergépkocsik karbantartása és javítása
2011.09.20.
D.563/2011.
Tisza-tavi Régió Hulladéklerakói Rekultiváló Egycélú Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés az Önkormányzati Társulás tagtelepüléseinek települési szilárdhulladék-lerakóinak rekultivációja tárgyú projekt megvalósításához szükséges FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátására
2011.08.10.
2011.09.20.
D.555/2011.
Pécsi Tudományegyetem
Eszközbeszerzés az infokommunikációs technológia támogatású pedagógiai módszertanhoz szükséges infrastruktúrafejlesztés a Pécsi Tudományegyetem négy közoktatási intézményben
2011.08.08.
2011.09.20.
3.Kf.27.246/2011/3.
Koppány Völgye KEK Nonprofit Kft.
TIOP 2.1.2. Kistérségi Járóbeteg-szakellátó központok kialakítása és fejlesztése tárgyú pályázatok keretein belül orvostechnológiai gépműszerek szállítása, üzembe helyezése szállítási szerződés keretében
2011.09.21.
3.Kf.27.280/2011/4.
Közép-dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség Nonprofit Kft.
Irodai elhelyezést szolgáló ingatlan bérlete
2011.09.21.
D.657/2011.
Nitrokémia Környezetvédelmi Tanácsadó és Szolgáltató Zrt.
Monitoring vizsgálatok végzése (akkreditált mintavétel és vizsgálat talajra, talajvízre, szennyvízre és hulladékra vonatkozóan) továbbá a vizsgálati eredmények kiértékelése
2011.09.12.
2011.09.21.
D.638/2011.
Nemzetgazdasági Minisztérium jogelődjeként a Pénzügyminisztérium
Megvalósítási terv és teljesítményterv minták kidolgozása ágazatonként
2011.09.02.
2011.09.21.
D.637/2011.
Magyar Államkincstár
Oktatás helyszíneinek és a résztvevők étkezésének biztosítása az ÁROP projekt keretén belül
2011.09.02.
2011.09.21.
D.567/2011.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat
A Szatmár-Beregi Kórház és Gyógyfürdő sürgősségi osztályának komplex fejlesztése című pályázathoz kapcsolódó építési kkivitelezői feladatok ellátása
2011.08.11.
2011.09.21.
D.573/2011.
Alföld Szakképző Nonprofit Kiemelkedően Közhasznú Kft.
A debreceni Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola épületrészének felújítása és az Alföld Szakképző Debrecen, Fokos utcai épületének felújítása és bővítése
2011.08.11.
2011.09.21.
D.600/2011.
MTA Atommagkutató Intézete
komplex épületenergetikai fejlesztés a MTA Atommagkutató Intézetében vállalkozási szerződés keretében
2011.08.22.
2011.09.22.
D.642/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
35 000 tonna (+30 %%) tapadásgátlóval kevert ömlesztett útszóró só beszerzése az ajánlatkérő által meghatározott telephelyre történő szállítással.
2011.09.05.
2011.09.26.
D.608/2011
Iszkaszentgyörgy Község Önkormányzata
Székesfehérvár - Iszkaszentgyörgy kerékpárút hálózat összekötő szakaszainak megépítése
2011.08.24.
2011.09.26.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el