Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.248/2025
Mezőtúr Város Önkormányzata
„Közvilágítás korszerűsítése Mezőtúron” EKR000120252025
2025.04.25.
2025.06.30.
D.248/2026
Országos Kórházi Főigazgatóság
„EKG Holter és 12 csatornás hordozható EKG beszerzése az RRF-8.1.1-25-2025-00001 azonosító-számú, az „Alapellátás fejlesztése” projekt megvalósítása keretében” EKR000332752021
2026.05.22.
2026.06.04.
D.249/10/2007.
Gödöllői Királyi Kastély Kht. Képviseli: Hargitai Ügyvédi Iroda
2007.06.20.
D.249/14/2006
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Salgótarján, városközponti autóbuszállomás rekonstrukciója
2006.04.14.
2006.06.06.
D.249/2010.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Informatikai rendszerfejlesztési tanácsadási tevékenységre és az EMIR szoftvernek és infrastruktúrájának működésével kapcsolatos tanácsadói feladatok ellátására kötött szerződések vonatkozásában Kbt. mellőzés miatt
2010.04.01.
2010.05.12.
D.249/2011.
Magyar Úszó Szövetség
A 2010. évi Úszó, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Európa-bajnokság szállítási igényeinek kiszolgálása, különjárati szolgáltatás keretében
2011.04.21.
2011.05.31.
D.249/2012.
Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési ÖnkormányzatiTársulás
Települési szilárdhulladék-lerakókat érintő térségi szintű rekultivációs program elvégzése a Sajó-Bódva Völgye Települési Szilárd Hulladék Rekultivációs Projekt 2. fordulójában kivitelezési feladatok ellátására (FIDIC Piros Könyv szerint)
2012.04.06.
2012.05.02.
D.249/2013.
MÁV FKG Felépítménykarbantaró és Gépjavító Kft.
A Budapest-Szob állomások között támfalépítési munkálatok evégzése, omlás további veszélyek elhárítása és a vasúti pályák körüli területek helyreállítása - mellőzés
2013.06.13.
2013.06.17.
D.249/2014.
Monorierdő Község Önkormányzata
Települési szilárd hulladékkezelési szolgáltatás beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.05.21.
2014.06.30.
D.249/2015.
Baktalórántháza Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés, az ÉAOP-2.1.1/A.I-12 számú „Interaktív múzeum kialakítása a baktalórántházai Dégenfeld Kastélyban” című pályázat keretében építési kivitelezési munkák elvégzése
2015.04.30.
2015.05.29.
D.249/2016.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Vállalkozási szerződés megvalósíthatósági tanulmány elkészítésére és a kapcsolódó szakértői szolgáltatások elvégzésére a Társadalmi Infrastruktúra Operatív Progrqam "Struktúraváltás támogatása a járó- és fekvőbeteg ellátás fjelesztésével" című TIOP-2.2.6/12/1/B kódszámú konstrukció keretében ajánlatérő által benyújtandó pályázati projektjavaslathoz - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.25.
D.249/2017.
MVM NET Távközlési Szolgáltató Zrt.
Keretmegállapodás megkötése a GINOP-3.4.3-VEKOP-15-2016-00001 számú projekt keretében optikai hálózatok bővítéséhez szükséges kivitelezési munkák megrendelésére
2017.05.19.
2017.06.02.
D.249/2018
Semmelweis Egyetem
Keretmegállapodás a Semmelweis Egyetem ingatlanállományához kapcsolódó építési jellegű műszaki ügyeleti szolgálat ellátására, valamint azonnali hibaelhárítás és ezzel kapcsolatos helyreállítási munkák végzésére
2018.07.19.
2018.08.21.
D.249/2019
Autó Univerzál Kft.
KMB-545 frszú. VOLVO ALFA B 12 B REGIO típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.750.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.249/2020
OFA Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Társadalmi vállalkozási sztenderdek kidolgozása és referencia szakértők biztosítása (2016.09.02.)
2020.07.17.
2020.10.13.
D.249/2021
Aquacomet Kft.
Adásvételi szerződés keretében automata átrakógépes mártó előkezelő és Power&Free automata porszóró sor szállítása és üzembe helyezése az Aquacomet Kft. I. telephelyén
2021.05.21.
2021.08.12.
D.249/2022
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
„Önkormányzati tulajdonú ingatlanok lomtalanítása” EKR001657832021
2022.07.07.
2022.08.17.
D.249/2023
Nyíradonyért Szolgáltató Intézmény
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása - Élelmiszerek beszerzése a NYÉSZI részére EKR001056622021
2023.06.29.
2023.08.11.
D.249/2024
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„PillPick gyógyszertári rendszer fogyóanyag beszerz” 3. rész: Szalag tekercs (80 mm) RIBBON ROLL 80 MM X 240 MT WAX RESIN - festékszalag 1700 db/ 24 hó EKR000294852024
2024.05.02.
2024.05.13.
D.249/2025
Orosháza Város Önkormányzata
„Kerékpárforgalmi hálózat fejlesztése I-II. ütem” - 4. rész – „Közvilágítás kiépítése a Gyopárosi kerékpárúthoz” EKR001324462020
2025.04.28.
2025.10.28.
D.249/2026
Országos Kórházi Főigazgatóság
„ABPM, kombinált ABPM + Holter EKG beszerzése az RRF-8.1.1-25-2025-00001 azonosítószámú, az "Alapellátás fejlesztése" projekt megvalósítása keretében” EKR000332752021
2026.05.22.
2026.06.04.
D.25/20016.
Mezőkövesdi VG Zrt.
Vállalkozási szerződés a Zsóry-fürdő komplex fejlesztése, gyógyászati és új élményelemekkel való bővítése elnevezésű ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0022 számú pályázat árnyékolók szállítására
2016.01.13.
2016.01.29.
D.25/2010.
Békés Megyei Önkormányzat
Pándy Kálmán Megyei Kórház Patológiai Osztály épületének kivitelezése gépészeti tartalommal és beépített orvos-technológiával
2010.01.18.
2010.02.08.
D.25/2011.
MTA Atommagkutató Intézete
Komplex épületenergetikai fejlesztés az MTA Atommagkutató Intézetében vállalkozási szerződés keretében
2011.01.13.
2011.01.21.
D.25/2012.
Pálháza Város Önkormányzata
Kassa-Sárospatak Kerékpárút fejlesztése című HUSK/0901/2.3.1/0284 kódszámú projekt kivitelezési munkái Pálháza, Füzérkomlós és Hollóháza közigazgatási területén
2012.01.11.
2012.03.05.
D.25/2013.
Budapest Főváros Önkormányzat
Budapest XXI. Csepeli gerincút I. ütem (Szabadkikötő út - Posztógyár u. között) kivitelezési munkái
2013.01.17.
2013.02.12.
D.25/2014.
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zrt.
Budapesti villamos és trolibusz járműfejlesztés keretében „Utastéri állóhelyi alapterületen 100%%-ban alacsonypadlós villamosok beszerzésére vállalkozással vegyes szállítási szerződés"
2014.01.17.
2014.03.03.
D.25/2015.
Csanádpalota Város Önkormányzata
"KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072" projekthez szennyvízcsatorna-hálózat építése FIDIC piros könyv szerint, és szennyvíztisztító telep létesítése FIDIC sárga könyv szerint
2015.01.13.
2015.01.22.
D.25/2016.
Mezőkövesdi VG Zrt.
Vállalkozási szerződés a Zsóry-fürdő komplex fejlesztése, gyógyászati és új élményelemekkel való bővítése elnevezésű ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0022 számú pályázat árnyékolók szállítására
2016.01.13.
2016.03.29.
D.25/2017.
Simonfa Község Önkormányzata, Szabó Tibor egyéni vállalkozó
"Simonfa Közös Önkormányzati Hivatal felújítása Simonfa, 7474 Ady Endre u. 1. sz. alatti projekt helyszínen" építési beruházás kivitelezési szerződés keretében
2017.01.16.
2017.04.03.
D.25/2018
Komlói Kistérség Többcélú Önkormányzati Társulás
„Komló és Térsége szociális alapszolgáltatásainak komplex fejlesztése megnevezésű pályázat keretében informatikai és egyéb eszközök beszerzése”
2018.01.30.
2018.02.28.
D.25/2019
Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza
Bethesda Gyermekkórház új épületszárny tervezés EKR azonosító száma: EKR000552202018
2019.02.04.
2019.02.21.
D.25/2020
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Egészséges Budapest Program keretében 1 db MR és 1 db DSA berendezés beszerzése a GOKI számára, valamint 1 db lineáris gyorsító berendezés beszerzése az Uzsoki utcai Kórház számára - 2. rész (EKR000109132019)
2020.01.24.
2020.02.04.
D.25/2021
Csép Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés alapján csépi külterületi út kiépítése a VP6-7.2.1-7.4.1.2-16 projekt keretében EKR 000474812019
2021.01.19.
2021.01.27.
D.25/2022
Nagykörű Községi Önkormányzat
TOP-1.1.3-15-JN1-2016-00010 Agrár-logisztikai fejlesztés Nagykörűn EKR000799232018
2022.01.21.
2022.03.31.
D.25/2023
Nagyesztergár Községi Önkormányzat
Nagyesztergári mini bölcsőde kialakítása 2. - 2. rész EKR001059162019
2023.01.27.
2023.05.03.
D.25/2024
Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
8600 Siófok, Sirály utca 4. szám alatti ingatlan üzemeltetése - üzemeltetési és gondnoki tevékenység (2020.11.01.-2021.03.31.) Kbt. mellőzése
2024.01.16.
2024.06.05.
D.25/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 3. rész - A Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.25/2026
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
„Adathordozók beszerzése” EKR001977132025
2026.01.19.
2026.02.24.
D.25/6/2008.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.02.15.
D.25/8/2007.
Pilisjászfalu Község Önkormányzata
2007.02.19.
D.250/15 /2008
Veszprém Megyei Önkormányzat képviseli: Bűrös és Társa Ügyvédi Iroda
11 intézményben összesen 198.563 légköbméter – 20 %% épület fűtése és melegvízellátása
2008.06.07.
D.250/16/2007.
Vas Megyei Markusovszky Lajos Általános, Rehabilitációs és Gyógyfürdő Kórház Egyetemi Oktató Kórház Képviseli: Dr. Fejesné Dr. Márton Zsuzsanna ügyvéd
2007.06.21.
D.250/2010.
VPOP, Országos Mentőszolgálat, Rendvédelmi Szervek
Kbt mellőzése gyépjármű üzemanyag beszerzése
2010.04.02.
2010.04.20.
D.250/2011.
Tata Város Önkormányzata
Tatai Kistérségi Szociális és Gyermekjóléti Központ bővítése és rekonstrukciója, tűzjelző rendszer kiépítésével és 25 db parkolóhely telken belüli elhelyezéséve
2011.04.21.
2011.05.20.
D.250/2012.
Balmazújváros Város Önkormányzata
Balmazújváros, Semsey Kastély rekonstrukciója
2012.04.06.
2012.05.09.
D.250/2013.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatal
Fordítási, tolmácsolási és lektorálási feladatok ellátása a NAV Központi Hivatala részére
2013.06.14.
2013.07.31.
D.250/2014.
Országos Rendőr-főkapitányság
Terep- és álcaruhák, mellények, taktikai öv tartozékai Y hevederrel, pisztolytokok és tártokok, valamint hátizsákok szállítása - 6. rész
2014.05.21.
2014.07.07.
D.250/2015.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
Reklámügynökségi és hirdetésszervezési szolgáltatások beszerzése - 1. rész
2015.05.04.
2015.05.22.
D.250/2016.
Országos Mentőszolgálat
TIOP-2.2.1-11/1-2012-0001 azonosító számú "Sürgősségi ellátás fejlesztése - mentés" projekt keretében (építési beruházások) - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.27.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el