Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.577/12/2008.
Kisújszállás Város Önkormányzata
„Kisújszállás DK- és DNy-i belvízöblözeteinek rekonstrukciója tárgyú beruházás vízjogi létesítési engedélyezési terveinek elkészítése”
2008.12.01.
2009.01.12.
D.576/2025
MFB-Ingatlanfejlesztő Zrt.
Közbeszerzési Hatósághoz történő bejelentkezési kötelezettség elmulasztása.
2025.09.09.
2025.12.02.
D.576/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 12. rész Székesfehérvár EKR000825092021
2024.09.12.
2024.12.09.
D.576/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Alépítményi munkák - KAP” - 2. rész: békéscsabai régió szolgáltatási területén EKR001573152019
2023.12.18.
2024.02.08.
D.576/2017.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
17-6/2016, Sebészeti varrógépek és tárak, valamint véredényforrasztók beszerzése - 1. rész
2017.10.13.
2017.11.10.
D.576/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. április 21. napján kelt, a D.S.A. Weke Kft.-vel (AIG Europe Limited Magyarországi fióktelepe)kötött felelősségbiztosítási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.576/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Bérleti szerződés „B" kategóriás jogosítvánnyal vezethető gépjárművek bérlete beszerzésére
2015.07.20.
2015.08.04.
D.576/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási kisjavítási szolgáltatások (Andrics és Társa Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.576/2012.
BKV Zrt.
Metró mozgólépcsők biztonságtechnikai vizsgálata
2012.10.15.
2012.11.06.
D.576/2011.
BKV zrt. (Budapesti Közlekedési Zrt.)
Budapesti 4-es számú metróvonal I. szakasz kapcsolódó felszíni beruházások megvalósítása-K2/D-Baross tér felszíni rendezés megvalósítására
2011.08.12.
2011.09.09.
D.576/2010.
Szarvas Város Önkormányzata
2 db digitális vezérlő, 1 db vezérlő központ, 2 db LCD monitor, 1 db kamerás végponti egység, 1 db forgatható kamera, 1 db WBSLPR: szerver licence, analitikai eszköz, végponti egység, kamera, tábla tábla a kamera helyszínen
2010.07.20.
2010.08.24.
D.576/2009.
Siófok Város Önkormányzata
Dél-Balaton és Sió-völgye regionális szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer projekt rekultivációs munka kiviteli tervezésének és építésének elvégzése
2009.09.29.
2009.10.30.
D.576/13/2008.
Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata
„A Budapest, XVIII. kerület fenntartásában működő óvodák, általános-, és középiskolák, valamint szociális intézmények közétkeztetési feladatainak ellátása a dokumentációban részletezettek szerint”
2008.11.28.
2009.01.12.
D.576/13/2006.
Észak-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság, képviseli: Buda Ügyvédi Iroda
Győr-Gönyü országos közforgalmú kikötő intermodális központ közlekedési kapcsolatainak fejlesztése
2006.08.21.
2006.10.02.
D.575/9/2006.
Veszprém Megyei Önkormányzat, lebonyolító: FŐBER Rt., képviseli: dr. Juhász Erzsébet ügyvéd
Csolnoky Ferenc Kórház-Rendelőintézet területén épülő onkoradiológiai centrum működéséhez szükséges orvostechnológiai eszközök (sugárterápiás és sugárfizikai eszközök) beszerzése, telepítése, beüzemelése, javítása
2006.08.21.
2006.09.20.
D.575/2025
Széchenyi István Egyetem
„DBR/2/25. - Informatikai eszközök beszerzése” - 4. rész (Projektor) EKR000993092025
2025.09.08.
2026.01.30.
D.575/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 11. rész Szolnok EKR000825092021
2024.09.11.
2024.12.09.
D.575/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
"Alépítményi munkák - KAP" - 1. rész: bajai régió szolgáltatási területén EKR001573152019
2023.12.18.
2024.01.03.
D.575/2017.
KMKK Középkelet-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Közlekedési Központok, valamint a VOLÁNBUSZ Zrt. részére komplex vagyonvédelmi szolgáltatás megrendelése - 5. részek
2017.10.12.
2017.11.15.
D.575/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. január 19. napján kelt, a BanKonzult Pénzügyi és Gazdasági Tanácsadó Kft.-vel (székhely: 1016 Budapest, Piroska u. 5.) kötött Vállalkozási szerződés a „Hazai és globális gazdasági és pénzügyi trendek” c. elemzés havi elkészítésére és megküldésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.575/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése, javítási és karbantartási szolgáltatások (Anamed kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.575/2012.
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
Hajdúböszörmény III. ütem és Bodaszőlő II. ütem szannyvízcsatornázása tárgyú projekt projektmenedzseri feladatainak teljeskörű ellátása
2012.10.15.
2012.10.26.
D.575/2011.
Nagykanizsai Regionális Szennyvíztársulás
vállalkozási szerződés a Nagykanizsa agglomeráció csatornahálózat és szennyvíztisztító telep fejlesztése projekt keretében - Nagykanizsaán szennyvíztisztító-telep bővítésének kivitelezésére tervezéssel és engedélyeztetéssel
2011.08.12.
2011.09.26.
D.575/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
KP-033 M3 gyorsforgalmi út Nyíregyháza-Vásárosnamény közötti szakaszhoz tartozó Ófehértói mérnökségi telep meglévő engedélyezési tervének véglegesítése, engedélyezése, kiviteli és ajánlait terveinek elkészítése
2010.07.19.
2010.08.26.
D.575/2009.
Edelény Város Önkormányzata
A Polgármesteri Hivatal szervezetfejlesztése – ÁROP – 1.A.2.
2009.09.29.
2009.10.21.
D.574/8/2008.
9400 Sopron Kodály tér 2. Társasház (képviseli: Simorné dr. Kiss Erika Ügyvédi Iroda, dr. Simorné Kiss Erika ügyvéd)
„Vállalkozási szerződés keretében elvégzendő energiatakarékos építőipari felújítási munkák”
2008.12.01.
2008.12.16.
D.574/2025
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
„Napelemes rendszerek telepítése Gyomaendrődön - 5 - Varga Lajos Sportcsarnok” EKR001778702022
2025.09.08.
2026.01.29.
D.574/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 9. rész Győr EKR000825092021
2024.09.11.
2024.12.09.
D.574/2023
Nógrád Vármegyei Szent Lázár Kórház
Egészségügyi implantátumok beszerzése 2023 - 6. része (Csontcement) EKR000540782023
2023.12.18.
2024.01.30.
D.574/2017.
Kiemelt Kormányzati Beruházások Központja Nonprofit Zrt.
Az Új Budapesti Velodrom tervezési feladatainak ellátása
2017.10.12.
2017.11.07.
D.574/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2014. december 16. napján kelt, a Dokumat Informatikai, Gazdasági Tanácsadó és Archiváló Kft.-vel kötött megbízási szerződés könyvvezetés elvégzésére, teljes körű bér- és társadalombiztosítási ügyintézésre, megbízó képviseletére a megbízás tárgyába a hivatalos szervek előtt - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.574/2015.
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás megrendelése
2015.07.20.
2015.09.02.
D.574/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási, kisjavítási szolg. (Alfa Alumínium Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.574/2012.
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
Informatikai eszközök beszerzése - 2. rész
2012.10.15.
2012.12.06.
D.574/2011.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
szállítási szerződés oltóanyagok beszerzésére
2011.08.12.
2011.09.19.
D.574/2010.
Kulturális Örökségvédelmi Szakszolgálat
Geodéziai és térinformatikai GPS berendezések és kapcsolódó eszközök beszerzése
2010.07.19.
2010.08.05.
D.574/2009.
ÉMOR TISZK Zrt.
Szállítási szerződés az ÉMOR-TISZK Zrt. középiskolái számára informatikai és irodatechnikai eszközök beszerzésére, üzembe helyezésére és a kapcsolódó szolgáltatások, iskola bútorok valamint műhelyfelszerelés beszerzése
2009.09.29.
2009.10.29.
D.573/9/2006.
Budapesti Közlekedési Zrt.
10+29 db korszerű, aszinkron hajtású 100%%-ban alacsony padlós szóló trolibusz szállítása 2 éves műszaki karbantartással
2006.08.21.
2006.10.06.
D.573/8/2008.
Ady Lakásfenntartó Szövetkezet (képviseli: Simorné dr. Kiss Erika Ügyvédi Iroda, dr. Simorné Kiss Erika ügyvéd)
„Vállalkozási szerződés keretében elvégzendő energiatakarékos építőipari felújítási munkák”
2008.12.01.
2008.12.16.
D.573/2025
Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság
"Alumínium felszereléstároló láda” EKR000858702025
2025.09.05.
2025.12.01.
D.573/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 8. rész Uzsoki EKR000825092021
2024.09.11.
2024.12.09.
D.573/2023
Pest Vármegye Önkormányzata
Informatikai eszközbeszerzés – 2. rész EKR001018642023
2023.12.18.
2024.01.18.
D.573/2017.
Magyar Fejlesztési Bank Zrt.
SAP rendszer AFI és kapcsolódó analitikus modulok (CML/FI/TRM/SL/CB) továbbfejlesztési koncepciójának kidolgozása, megvalósítása, éles indításának és üzemeltetésének támogatása
2017.10.12.
2017.11.24.
D.573/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. június 22-én kelt Market Építő Zrt.-vel kötött vállalkozási szerződés a 1014 Budapest, Úri u. 21. sz. alatti ingatlan engedélyhez nem kötött bontási munkálatainak elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.573/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Forgalomszámláló rendszer kialakítása - II/2014.
2015.07.17.
2015.08.08.
D.573/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Számítástechnikai és ügyviteli eszközök beszerzése (3DHistech Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.573/2013.
Szent Borbála Kórház
Szent Borbála Kórház energetikai korszerűsítéséhez kapcsolódó pótmunkák elvégzése
2013.12.31.
2014.01.30.
D.573/2012.
Abádszalók-Kunhegyes Közös Szennyvízkezelő Társulás
Vállalkozási szerződés az Abádszalók - Kunhegyes közös szennyvízelvezetési és tisztítási projekt megvalósításához szükséges (FIDIC Sárga könyves feltételek szerint) kivitelezési munkák 1. rész
2012.10.12.
2012.12.03.
D.573/2011.
Alföld Szakképző Nonprofit Kiemelkedően Közhasznú Kft.
A debreceni Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola épületrészének felújítása és az Alföld Szakképző Debrecen, Fokos utcai épületének felújítása és bővítése
2011.08.11.
2011.09.21.
D.573/2010.
Csurgói Egészségügyi Centrum Szolgáltató Nonprofit Kft.
Csurgói kistérség járóbeteg-szakrendelő gépműszer és bútor szállítása
2010.07.19.
2010.08.16.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el