Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.574/2011.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
szállítási szerződés oltóanyagok beszerzésére
2011.08.12.
2011.09.19.
D.346/2011.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Immunkémiai humán székletvér kimutatására alkalmas reagensek és kiegészítők beszerzése
2011.05.23.
2011.07.05.
D.40/2011.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Az Állami Népegészségügyi és Tisztifőorvosi Szolgálat gyors reagálási képességet növelő komplex információs rendszerének fejlesztése a külső szolgáltatások és belső hatékonyság növelésének támogatása
2011.01.21.
2011.02.10.
D.989/2010.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat gyors reagálási képességét növelő komplex információs rendszerének fejlesztése a külső szolgáltatások és belső hatékonyság növeklésének támogatása
2010.12.22.
2011.01.21.
D.925/2010.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
100.000 adag + legfeljebb 50 %% Streptococcus pneumoniae 13 szerotípusa ellen védelmet nyújtó konjugált vakcina csecsemőknek és kisgyermekek részére
2010.11.26.
2011.01.05.
D.224/2014.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Pneumococcus poliszacharid konjugált vakcina (adszorbeált) beszerzése
2014.04.30.
2014.06.23.
D.55/2014.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Vállalkozási szerződés a TÁMOP-6.1.4/12/1-2012-0001 azonosítószámú, „Koragyermekkori (0-7 év) program” c. kiemelt projekt keretében szoftveralkalmazások fejlesztéséhez szükséges funkcionális terv készítésére és a rendszer kivitelezésére (“IT2”)
2014.02.06.
2014.02.24.
D.52/2017.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
BCG oltóanyag sürgős beszerzése adásvételi szerződés keretében
2017.02.06.
2017.02.24.
D.385/2015.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Adásvételi szerződés - Az egészséges ivóvíz biztosításához szükséges laboratóriumi fejlesztések megvalósítása céljából különféle labortechnikai készülékek és eszközök beszerzése - IV. rész
2015.06.15.
2015.08.17.
D.325/2014.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Vállalkozási szerződés a TÁMOP-6.1.4/12/1-2012-0001 azonosítószámú, „Koragyermekkori (0-7 év) program” c. kiemelt projekt keretében szoftveralkalmazások fejlesztéséhez szükséges funkcionális terv készítésére és a rendszer kivitelezésére (“IT2”)
2014.06.27.
2014.07.30.
D.202/2012.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Szállítási szerződés pneumococcus elleni oltóanyag beszerzésére
2012.03.19.
2012.04.04.
D.85/2012.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Szállítási szerződés pneumococcus elleni oltóanyag beszerzése
2012.01.27.
2012.02.21.
D.649/2010.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Diagnosztikai készletek (Immunkémiai humán székletvér kimutatására alkalmas reagensek és kiegszítők beszerzése)
2010.08.13.
2010.08.27.
D.351/2010.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Keretmegállapodás kommunikációs ügynökségi, nyomdai és rendezvényszervezési szolgáltatások igénybevételére 3-9. részek. Magyarországi régiójában: regionális rendezvénysorozat szervezése
2010.04.30.
2010.05.13.
D.160/11/2009
Országos Széchenyi Könyvtár, képviseli: Stasszel Ügyvédi Iroda dr. Stasszel Márta ügyvéd
Az Országos Széchenyi Könyvtár (OSZK) Budavári Palota „F” Épület, valamint az OSZK-hoz tartozó épületrészek és bérlemények takarítása
2009.04.17.
2009.06.08.
D.158/2014.
Országos Széchenyi Könyvtár
Vállalkozási szerződés állományvédelmi szolgáltatások teljesítésére, az OSZK törzsgyűjteményéhez tartozó teljes müncheni gyűjtemény (mintegy 150 ezer kötet), valamint a Díszmű gyűjtemény (mintegy 2000 kötet) többlépcsős preventív állományvédelmi kezelése
2014.03.20.
2014.04.16.
D.157/2014.
Országos Széchenyi Könyvtár
Vállalkozási szerződés állományvédelmi szolgáltatások teljesítésére, az OSZK törzsgyűjteményébe tartozó 26 db díszmű restaurálása
2014.03.20.
2014.04.16.
D.502/2010.
Országos Szlovén Önkormányzat
2010.06.22.
2010.08.02.
D.810/2025
Országos Szlovák Önkormányzat
„Szlovák templom felújítás tervezése” EKR002150842023
2025.12.18.
2026.04.02.
D.737/2010.
Országos Szlovák Önkormányzat
szolgáltatási szerződés a szarvasi Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Diákotthonban folyó közétkeztetésre
2010.09.17.
2010.10.19.
D.475/2024
Országos Szlovák Önkormányzat
„Szlovák templom felújítás tervezése” EKR002150842023
2024.07.29.
2024.09.18.
D.148/2020
Országos Sportegészségügyi Intézet
Fizioterápiás eszközök beszerzése - IV. rész EKR001398902019
2020.04.21.
2020.06.03.
14.K.32.874/2010/11.
Országos Sportegészségügyi Intézet
Portaszolgálat és őrzésvédelem
2012.04.25.
D.143/2015.
Országos Sportegészségügyi Intézet
Vállalkozási szerződés az Országos Sportegészségügyi Intézet épületeinek felújítása tárgyában
2015.03.13.
2015.03.19.
D.221/15/2010.
Országos Sportegészségügyi Intézet
Portaszolgálati és őrzés-védelem
2010.03.25.
2010.05.12.
D.223/9/2006
Országos Rádió és Televízió Testület
Az ORTT és a felügyelete alatt működő szervezetek elhelyezésére szolgáló 4550 m2 hasznos alapterületű irodaház hasznosítási (bérleti jogának) és ehhez kapcsolódó szolgáltatásoknak tíz évre történő megszerzése
2006.04.03.
2006.05.03.
D.166/2014.
Országos Ruszin Önkormányzat
"A ruszin, lengyel, görög nyelvoktatás feltételeinek megteremtése az iskolarendszerű tanítás keretein belül." című pályázati támogatással megvalósuló projekt keretében kiadói szerződés tankönyvek, munkafüzetek, hanganyagok kiadására és terjesztésére
2014.03.25.
2014.04.10.
D.55/2017.
Országos Roma Önkormányzat
Audi A4 2.0 TDi 150LE S tronic gyártmányú személygépkocsi beszerzése nyílt végű pénzügyi lízing konstrukcióban
2017.02.08.
2017.03.03.
D.153/2013.
Országos Roma Önkormányzat
Roma közigazgatási hálózat létrehozásának koordinátori feladatai ellátása
2013.04.03.
2013.04.29.
D.589/2015.
Országos Roma Önkormányzat
TÁMOP "Kompetenciaalapú tananyagfejlesztés II - és roma kultúra és nyelv ápolása" c. projekt keretében kiadói szerződés tankönyvek, munkafüzetek, hanganyagok kiadására és terjesztésére
2015.07.27.
2015.09.07.
D.207/7/2006
Országos Reumatológiai és Fizioterápiás Intézet, képviseli Bűrös és Társa Ügyvédi Iroda, dr. Bűrös László ügyvéd
Ajánlatkérő Budapest II., Frankel Leó út 25–29. sz. alatti, illetve Budapest II., Frankel Leó út 38–40. szám alatti telephelyein különböző épületfelújítási munkák elvégzése, az ajánlati dokumentációban részletezettek szerint
2006.03.28.
2006.04.27.
D.118/9/2006
Országos Reumatológiai és Fizioterápiás Intézet
ORFI Frankel Leó út 25–29. szám alatti telephelyén a Lukács épület (I.) életveszély elhárítása, valamint a Frankel Leó út 38–40. sz. (II.) alatti fekvőbeteg osztályok felújítási munkáinak I. üteme
2006.02.17.
2006.04.03.
D.54/9/2009
Országos Rendőrfőkapitányság
Szolgálati egyenruházat beszerzése a dokumentációban részletesen meghatározott műszaki leírás szerint
2009.02.17.
2009.03.05.
3.Kf.649.948/2013/2.
Országos Rendőrfőkapitányság
ORFK kilenc kijelölt telephelyén takarítási munkák ellátása
2013.04.23.
D.88/16/2006.
Országos Rendőrfőkapitányság
230 db nagy teljesítményű számítógép beszerzése, szállítása, üzembe helyezése és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2006.02.02.
2006.03.03.
D.580/21/2007.
Országos Rendőr-főkapitányság Gazdasági és Igazgatási Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság
2007.11.15.
28.K.33.200/2010/6.
Országos Rendőr-főkapitányság Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatósága
A magyar rendőrség részre nyomkutató- és nyomrögzítő anyagok és eszközök beszerzése
2011.01.14.
14.K.30.364/2012/4.
Országos Rendőr-főkapitányság Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság
„Országos Rendőr-főkapitányság Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság üzemeltetésében lévő szolgálati gépjárművek karbantartása és javítása 2. rész: autóbuszok és tehergépkocsik karbantartása és javítása ”
2012.06.20.
D.887/2011.
Országos Rendőr-főkapitányság Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság
2011.11.22.
2011.12.19.
13.K.32.720/2011/4.
Országos Rendőr-főkapitányság Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság
Országos Rendőr-főkapitányság Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság üzemeltetésében lévő szolgálati gépjárművek karbantartása és javítása 2. rész: autóbuszok és tehergépkocsik karbantartása és javítása
2011.09.20.
14.K.30.365/2012/4.
Országos Rendőr-főkapitányság (1139. Budapest, Teve u. 4-6.) Képviseli: Dr. Kiss Péter jogtanácsos
Országos Rendőr-főkapitányság Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság üzemeltetésében lévő szolgálati gépjárművek karbantartása és javítása 1. rész: személygépkocsik karbantartása és javítása
2012.06.20.
D.387/2009.
Országos Rendőr-főkapitányság
Vállalkozási szerződéssel vegyes bérleti szerződés a Magyar Közút Kht. által kezelt utak 500+40 %% keresztmetszetében fixen telepített, automatikusan működő sebességmérő-rendszer kialakítására és üzemeltetésére
2010.07.27.
2009.09.01.
14.K.32.150/2013/4.
Országos Rendőr-főkapitányság
Az ORFK budapesti létesítményeinek 1. rész: őrzés-védelmi feladatainak és 2. rész: takarítási
2014.02.26.
D.131/21/2009.
Országos Rendőr-főkapitányság
A gyorsforgalmi úthálózat 31+40%% mérési keresztmetszetében fixen telepített, automatikusan működő sebességmérő-rendszer kialakítása és üzemeltetése
2009.04.03.
2009.05.18.
12.K.33.162/2014/12.
Országos Rendőr-főkapitányság
„Terep és álcaruhák, mellények, taktikai öv tartozékai Y hevederrel, pisztolytokok és tártokok, valamint hátizsákok szállítása
2014.11.12.
14.K.34.329/2011/5.
Országos Rendőr-főkapitányság
„Az Európai Unió tagállamainak AFIS rendszereihez a Prümi egyezmény és az EURODAC szabvány szerint kapcsolódó országos, bűnügyi, idegenrendészeti és menekültügyi célú automatikus ujj- és tenyérnyomat azonosító rendszer (AFIS)..."
2012.04.25.
3.Kf.27.605/2006/7.
Országos Rendőr-főkapitányság
2007.03.14.
D.350/10/2007.
Országos Rendőr-főkapitányság
Bátonyterenyei Rendőrkapitányság meglévő épülete homlokzati hőszigetelés és erősáramú energiaellátás üzembiztossá tétele
2007.08.09.
D.62/2025
Országos Rendőr-főkapitányság
Megvalósíthatósági tanulmány készítése EKR002237992024
2025.01.24.
2025.02.06.
D.470/2022
Országos Rendőr-főkapitányság
Szakértői adatmentő eszköz beszerzés II. EKR001176562022
2022.11.30.
2022.12.14.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el