Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.119/2026
Szent Damján Görögkatolikus Kórház
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2023” (VU-19512 KEF) versenyújranyitás - „Rutin kardiológiai CT berendezés tartozékokkal és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése”
2026.03.16.
2026.06.17.
D.493/2021
Szent Damján Görögkatolikus Kórház
Általános felhasználási célú villamos energia központosított beszerzése - 2022/23.
2021.11.10.
2021.12.17.
D.63/2021
Szent Borbála Kórház
Bélvarrógépek és tárak beszerzése - 1., 2. és 5 rész EKR000325972020
2021.02.11.
2021.03.18.
D.188/2016.
Szent Borbála Kórház
Őrzés védelmi szolgáltatás beszerzése ajánlatkérő részére vállakozási szerződés keretében a Szent Borbála Kórház két telephelyén (II. és III-as) biztonsági őrszolgálat nyújtása a szerződés aláírásáról 12 hónap időtartamra
2016.03.16.
2016.05.02.
D.868/2014.
Szent Borbála Kórház
Vállalkozási szerződés a "Központi technológiai tömb és integrált aktív ellátás fejlesztése a tatabányai Szent Borbála Kórházban" című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0009 azonosítószámú projekt kiegészítő kivitelezési munkálatainak elvégzésére II. elnevezésű beruházásának generálkivitelezéséhez kapcsolódóan
2014.12.13.
2015.01.07.
D.573/2013.
Szent Borbála Kórház
Szent Borbála Kórház energetikai korszerűsítéséhez kapcsolódó pótmunkák elvégzése
2013.12.31.
2014.01.30.
D.392/2020
Szent Borbála Kórház
MedWorkS informatikai rendszer karbantartása EKR000802152020
2020.09.09.
2020.09.29.
D.206/2020
Szent Borbála Kórház
Labordiagnosztikai eszközök (reagens és készülék) - 1. rész EKR000675512019
2020.06.08.
2020.08.05.
D.126/2015.
Szent Borbála Kórház
Vállalkozási szerződés a "Központi technológiai tömb és integrált aktív ellátás fejlesztése a tatabányai Szent Borbála Kórházban" című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0009 azonosítószámú projekt kiegészítő kivitelezési munkálatainak elvégzésére II. elnevezésű beruházásának generál kivitelezéséhez kapcsolódóan
2015.03.09.
2015.04.17.
D.180/2023
Szent Borbála Kórház
„Szemlencsék és szemészeti műtéti izolálók (2019)” - 7. rész két lábú egytestű aszférikus hidrofób akril szemlencse EKR001357172019
2023.05.10.
2023.07.04.
D.488/6/2008
Szenna Község Önkormányzata képviseli: Buda Ügyvédi Iroda
2008.11.04.
D.180/2013.
Szendrőlád Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Szendrőlád, Akác és Ifjúság utcák útépítés és csapadékvíz-elvezetés kivitelezésére
2013.04.22.
2013.06.03.
D.131/2013.
Szendrőlád Község Önkormányzata
Szennyvízgyűjtő hálózat megépítése Szendrőládon pótmunka - ÉMOP-3.2.1/A-09-2010-0008.
2013.03.19.
2013.04.19.
D.438/2021
Szendehely Községi Önkormányzat
Iskolaépület energetikai korszerűsítése - Kbt. mellőzése
2021.10.08.
2022.01.28.
D.143/2026
Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala
Őrzési és felügyeleti szolgáltatás - SZTNH EKR001996362025
2026.03.26.
2026.04.14.
D.402/2017.
Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala
2015. december 21.-én Delta Systems Kft.-vel megkötött szerződés különféle informatikai szolgáltatások nyújtására - Kbt. mellőzése
2017.08.08.
2017.09.05.
D.403/2017.
Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala
2016. június 9.-én a NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szogláltató Zrt.-vel megkötött szerződés különféle informatikai szolgáltatások nyújtására - Kbt. mellőzése
2017.08.08.
2017.09.05.
D.374/2017.
Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala
2015. december 15-én kötött szerződések az ATVA-Consulting Szolgáltató és Kereskedelmi Kft-vel informatikai fejlesztési és szakértői tanácsadási, továbbá az ezekhez kapcsolódó konzultációs és dokumentációs feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2017.07.26.
2017.08.31.
D.484/2012.
Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala
Portaszolgálat/2012
2012.08.14.
2012.09.10.
D.373/2017.
Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala
2015. december 3-én és december 29-én kötött szerződések a madelT.hu Informatikai Kereskedelmi és Szolgáltató Kft-vel különféle informatikai eszközök szállítására - Kbt. mellőzése
2017.07.26.
2017.08.31.
D.339/2011.
Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala
Oracle adatbázis alapú alkalmazás fejlesztésének beszerzése 2011. évben I.
2011.05.19.
2011.06.28.
D.40/2010.
Szekszárd és Térsége Többcélú Kistérségi Társulás
2010. évi belső ellenőrzési feladatok ellátása
2010.01.25.
2010.01.28.
D.263/2016.
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szekszárd Megyei Jogú Város közigazgatási területén lévő közmű rendszerek, műtárgyak, külterületi utak fenntartási és rekonstrukciós munkálatai
2016.04.12.
2016.05.06.
D.323/2015.
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Földgáz energia szállítása az ajánlatkérő részére a 2015.07.01. 06:00 CET - 2016.10.01. 06:00 CET időszakra vonatkozóan, teljes ellátás alapú földgáz energia kereskedelmi szerződés keretében
2015.05.19.
2015.06.03.
D.335/2010.
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szekszárd MJV hosszú távon egészséges ivóvízzel való ellátása c. projekt keretében, 2 változat figyelembe vételével, elvi eng. terv készítése, elvi engedélyeztetés, előzetes környezeti hatástanulmány készítése és hatósági engedélyeztetése
2010.04.28.
2010.06.09.
D.234/2022
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
„1 db elektromos platós kistehergépjármű beszerzése” EKR001251412020
2022.06.15.
2022.08.31.
D.284/2010.
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szekszárd MJV hosszú távon egészséges ivóvízzel való ellátása című projekt keretén belül, elvi engedélyes terv készítése, valamint előzetes környezeti hatástanulmány készítés és engedélyeztetése
2010.04.14.
2010.04.15.
D.18/2022
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
„1 db elektromos platós kistehergépjármű beszerzése” EKR001251412020
2022.01.14.
2022.03.30.
D.71/2018
Szegvár Nagyközségi Önkormányzat
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.3.0/09-11-2012-0029 azonosító számú "Ivóvízminőség-javító program Szegváron" projekt megvalósításához szükséges tervek elkészítésére, valamint építési munkák elvégzésére FIDIC SÁRGA könyv szerint
2018.03.13.
2018.05.18.
D.570/2014.
Szegvár Nagyközség Önkormányzata
Szegvár Nagyközség szennyvíztisztító telepének FIDIC Piros Könyv szerinti generálkivitelezői feladatok ellátása
2014.11.07.
2014.12.08.
D.807/2009.
Szeghalom Város Önkormányzata, képviseli: Nagymihály Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Nagymihály Tamás ügyvéd
Szeghalom "Sárrét Fővárosa" városközpont integrált fejlesztése című projekt megvalósításához szükséges építési beruházások munkáinak generál kivitelezése 4. rész
2009.12.16.
2010.01.26.
D.804/2009.
Szeghalom Város Önkormányzata, Nagymihály Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Nagymihály Tamás ügyvéd
Szeghalom "Sárrét Fővárosa" városközpont integrált fejlesztése című projekt megvalósításához szükséges építési beruházások munkáinak generál kivitelezése 1. rész
2009.12.16.
2010.01.26.
D.138/2025
Szeghalom Város Önkormányzata
Belterületi utak felújítása” tárgyban - 1. rész belterületi utak felújítása I. ütem EKR000768102024
2025.02.24.
2025.06.17.
D.152/2020
Szeghalom Város Önkormányzata
„Különféle élelmiszerek beszerzése” - töltelékáru beszerzése - a SVÁB-GASZTRO Kereskedelmi és Szolgáltató Kft-vel kötött szerződés alapján - Kbt. mellőzése
2020.04.23.
2020.07.07.
D.153/2020
Szeghalom Város Önkormányzata
„Különféle élelmiszerek beszerzése” - töltelékáru beszerzése - a MAUS Kereskedelmi és Szolgáltató Kft-vel kötött szerződés alapján - Kbt. mellőzése EKR000204482019
2020.04.23.
2020.07.07.
D.139/2025
Szeghalom Város Önkormányzata
Belterületi utak felújítása” tárgyban - 2. rész belterületi utak felújítása II. ütem EKR000768102024
2025.02.24.
2025.06.17.
D.409/2021
Szeghalom Város Önkormányzata
Kandó Kálmán utca felújítása, fejlesztése, a Sárréti Ipari Parkban
2021.09.17.
2022.01.19.
D.359/2025
Szeghalom Város Önkormányzat Intézményműködtető Központja
„Különféle élelmiszerek beszerzése 2025-2026. évre” - 1. rész „Zöldség, gyümölcs” EKR000844462025
2025.06.04.
2025.06.19.
D.474/2024
Szeghalom Város Önkormányzat Intézményműködtető Központja
„Különféle élelmiszerek beszerzése 2024-2025. évre” - 1. rész (zöldség, gyümölcs) EKR001071382024
2024.07.29.
2024.08.28.
D.493/2012.
Szeghalmi Kistérségi Többcélú Társulás
HURO/1001/024/123 regisztrációs számú projekt megvalósításában szükséges informatikai eszközök beszerzése
2012.08.23.
2012.10.04.
D.494/2012.
Szeghalmi Kistérségi Többcélú Társulás
HURO/1001/024/123 regisztrációs számú projekt megvalósításában szükséges weboldal szolgáltatása és az ahhoz szükséges adatbázis biztosítása
2012.08.23.
2012.10.03.
D.356/5/2008
Szeghalmi Kistérségi Többcélú Társulás
2008.08.08.
D.599/8/2008.
Szegedi Vízmű Zrt.
„Szállítási szerződés iszapkezeléshez szükséges polielektrolit tárgyában”
2008.12.29.
D.459/2025
Szegedi Vízmű Zrt.
„Tehergépjármű beszerzése” EKR000932792025
2025.07.17.
2025.09.01.
D.515/2021
Szegedi Törvényszék
Őrzés-védelmi és portaszolgálati feladatok ellátása EKR000796002021
2021.11.26.
2022.01.10.
D.183/2010.
Szegedi Tudományegyetem, képviseli: Nagymihály Ügyvédi Iroda, Dr. Nagymihály Tamás ügyvéd
Diszperzív Raman Mikroszkóp beszerzése
2010.03.16.
2010.05.03.
D.527/2014.
Szegedi Tudományegyetem, Pécsi Tudományegyetem, Kecskeméti Főiskola
NEPTUN Egységes Tanulmányi Rendszer bevezetése, technológiai és jogszabálykövetése, valamint támogatása - 2. rész
2014.10.16.
2014.11.11.
D.332/9/2008
Szegedi Tudományegyetem képviseli: Nagymihály Ügyvédi Iroda
2008.08.01.
Kfv.IV.37.396/2006/7.
Szegedi Tudományegyetem Képviseli: Dr. Szabó Imre alkalmazott, Hospitrade Kft. Képviseli: Dr. Hargitai László ügyvéd
2007.10.26.
Kfv.II.39.278/2010/8.
Szegedi Tudományegyetem (képviseli: dr Nagymihály Tamás ügyvéd)
Szegedi Tudományegyetem 265 ágyas klinikai építési tervpályázata
2011.11.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el