Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.155/2023
Budapest Főváros Kormányhivatala
BFKH költöztetési feladatok ellátása EKR002065432022
2023.04.18.
2023.06.05.
D.155/2024
Északdunántúli Vízmű Zrt.
Szennyvízhálózat-mosatási munkák elvégzése - 3. rész Csatornamosatás (Tatabánya-Tata Vízmű Üzem) EKR002089302023
2024.03.18.
2024.04.29.
D.155/2025
Csiko-Boat Sport Egyesület
Kézilabda csarnok tervezése EKR002283542024
2025.03.04.
2025.04.23.
D.155/2026
Sárospataki Tankerületi Központ
Infrast. fejl. a Karcsai Ált. Iskolában-TOP_PLUSZ EKR002382362025
2026.04.01.
2026.05.12.
D.155/8/2008
Tolna Város Önkormányzata
2008.04.29.
D.156/ 8 /2008
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.04.26.
D.156/10/2007.
Pécsi Regionális Képző Központ
2007.04.26.
D.156/15/2009.
Halásztelek Város Önkormányzata, képviseli: Kádár Balázs Ügyvédi Iroda, eljáró ügyvéd Dr. Kádár Balázs
Halásztelek Csillag – Tél utca, 14 utca útépítése
2009.04.17.
2009.05.27.
D.156/18/2006
Cegléd Város Önkormányzata
Cegléd város szennyvízcsatorna-hálózatának építése vállalkozási szerződés keretében
2006.03.06.
2006.04.06.
D.156/2010.
Nyírmihálydi Község Önkormányzata
Nyírmihálydi, Petőfi Sándor Általános Iskola és Óvoda konyha eszközeinek beszerzése
2010.03.08.
2010.03.18.
D.156/2011.
Magyar Kereskedelmi és Ellenőrzési Hivatal
A Magyar Kereskedelmi Ellenőrzési Hivatal Budapest, XII. kerület Németvölgyi u. 37-39. sz. alatti "B" jelű épület tetőtér beépítése II. ütem kivitelezési munkák
2011.03.16.
2011.04.20.
D.156/2012.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep és kapcsolódó létesítményei projekt - COL 3 LOT1 és LOT4 - Tehermentesítő gyűjtőcsatornák és kapcsolódó létesítményei kivitelezési munkáinak elvégzése 2. rész
2012.03.02.
2012.04.16.
D.156/2013.
Tiszta Forrás Alapítvány
Épület befejezési munkálatok
2013.04.04.
2013.04.22.
D.156/2014.
Kaposvári Egyetem
TIOP-1.3.1.-10/1-2010-0010 azonosító számú projekt - stúdió eszközök beszerzése
2014.03.17.
2014.04.01.
D.156/2015.
EU-Régió Menedzsment Nonprofit Kft.
Lendvai Bogrács Fesztivál és Lendvai Szüret rendezvényeinek marketing és PR tevékenysége - 2012. évben
2015.03.19.
2015.04.14.
D.156/2016.
Jászapáti Város Önkormányzata
Jászapáti Római Katolikus templom homlokzati felújítása és környezetének rendezése kivitelezési feladatok ellátása
2016.02.23.
2016.03.25.
D.156/2017.
Mecsekérc Zrt.
Geofizikai mérőműszerek beszerzése (2015. évben - Mitcham Europe Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.156/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
Kiszolgálói infrastruktúra, PC és biometrikus eszközök beszerzése adásvételi szerződés alapján a BBA-2.6.3/2-16-2016-00001, BBA-2.2.3/-16-2016-00001 és BBA-2.6.3/3-2017-00001 projektek keretén belül, és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat által biztosított forrás terhére - 2. rész
2018.04.24.
2018.06.12.
D.156/2019
Siófoki Kosársuli Egyesület
Szabadidősport esemény – Kosárlabda rendezvény napja Egészségfejlesztő testmozgásról szóló lakossági kampányok és fórumok körében – Egyéni tanácsadással egybekötött lakossági fórum sportolásról és egyéb testmozgásokról - Kbt. mellőzése
2019.04.30.
2019.07.10.
D.156/2020
Országos Mentőszolgálat
Szegedi mentőállomás tervezése - EKR 001107452019
2020.04.25.
2020.06.05.
D.156/2021
Pappné Hermecz Judit Egyéni Vállalkozó
Gabonatároló építése kezelőhelységgel és napelemes rendszerrel Balatonszabadiban
2021.03.30.
2021.06.02.
D.156/2022
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
GÁT központi épület és Munkácsy szárny tervezése EKR001741522021
2022.05.03.
2022.05.31.
D.156/2023
Építési és Közlekedési Minisztérium (jogelődje: NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
„Makó, 430. sz. főút és 4432 j. úti csp. átépítése” EKR000522582021
2023.04.18.
2023.08.07.
D.156/2024
Északdunántúli Vízmű Zrt.
Szennyvízhálózat-mosatási munkák elvégzése - 6. rész Csatornamosatás (Duna-völgyi Vízmű Üzem) EKR002089302023
2024.03.18.
2024.04.29.
D.156/2025
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
„Márton u. 8. sz. épület-felújítás kivitelezése” EKR001859012024
2025.03.05.
2025.06.03.
D.156/2026
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Lehel Csarnok beléptető rendszer EKR000453312024
2026.04.02.
D.157/10/2006
Dunapataj Nagyközség Önkormányzata
Közszolgálati szerződés szilárd hulladék kezelésére és elszállítására
2006.03.07.
2006.04.18.
D.157/10/2009.
Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal
A Hivatal belső információs rendszerének fejlesztéséhez, akkreditációjának és ISO 9001 minőségirányítási rendszerének fenntartásához és fejlesztéséhez, illetve egyéb kapcsolódó szakértői feladatok ellátása
2009.04.17.
2009.05.04.
D.157/2010.
Mezőhegyes Város Önkormányzata, képviseli: Dr. Varga Imre ügyvéd
Mezőhegyes, József Attila ÁMK közösségi terének fejlesztése, felújítása
2010.03.08.
2010.04.08.
D.157/2011.
Torony Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés egészségház felújítására Torony községben
2011.03.16.
2011.04.18.
D.157/2012.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Régészeti feltárásokhoz kapcsolódó feladatok ellátása a Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága részére Győr-Moson-Sopron megye közigazgatási határán belül
2012.03.02.
2012.04.19.
D.157/2013.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Az NMHH által lebonyolítandó versenyeztetési eljárás előkészítéséhez és lebonyolításához kapcsolódó tanácsadói feladatok ellátása
2013.04.04.
2013.04.17.
D.157/2014.
Országos Széchenyi Könyvtár
Vállalkozási szerződés állományvédelmi szolgáltatások teljesítésére, az OSZK törzsgyűjteményébe tartozó 26 db díszmű restaurálása
2014.03.20.
2014.04.16.
D.157/2015.
EU-Régió Menedzsment Nonprofit Kft.
Rendezvénynaptár elkészítése - 2012. évben
2015.03.19.
2015.04.17.
D.157/2016.
Jászapáti Város Önkormányzata
Közbiztonság javításának érdekében térfigyelő kamera rendszer fejlesztése
2016.02.23.
2016.03.25.
D.157/2017.
Mecsekérc Zrt.
Minták minősítése (2013. évben - Geochem Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.157/2018
CSENGERKER Mezőgazdasági Termékelőállító és Kereskedő Korlátolt Felelősségű Társaság
Szélgépek beszerzése – időjárási kockázatok megelőzése céljából – a CSENGERKER Kft. és konzorciuma részére
2018.04.24.
2018.05.22.
D.157/2019
"ARANYHÍD" Sport Klub
Szabadidősport esemény – Amerikai sportok napja Szabadidősport esemény – Futórendezvény Egészségfejlesztő testmozgásról szóló lakossági kampányok és fórumok körében – Egyéni tanácsadással egybekötött lakossági fórum sportolásról és egyéb testmozgásokról - Kbt. mellőzése
2019.04.30.
2019.07.24.
D.157/2020
Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság
K2011 Vas, fém, színesfém anyagok szállítása EKR000320232020
2020.04.27.
2020.05.12.
D.157/2021
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Szúnyoggyérítési feladatok 2021. EKR000250032021
2021.03.31.
2021.05.10.
D.157/2022
Szentgotthárd Város Önkormányzata
Interaktív IDŐutazó Múzeum program kialakítása - 1. rész EKR000735872020
2022.05.04.
2022.07.25.
D.157/2023
Jászfényszaru Város Önkormányzata
„városi ivóvízkút fúrása” EKR002051952022
2023.04.21.
2023.05.15.
D.157/2024
Téglás Városi Önkormányzat
„Belterületi útfejlesztés Tégláson” - 3. rész - Hétvezér utca EKR000473192023
2024.03.21.
2024.04.11.
D.157/2025
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
"Pesti fonódó villamoshálózat II. ütem tervezése" EKR000319432024
2025.03.06.
2025.05.07.
D.157/2026
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Smart Parking rendszer bővítése és üzemeltetése EKR001656732024
2026.04.02.
D.158/14/2006.
Országos Környezetvédelmi Természetvédelmi és Vízügyi Főigazgatóság, illetve jogutódja a Vízügyi Központ és Közgyűjtemények, képviseli: Buda Ügyvédi Iroda, dr. Buda György ügyvéd, nevében eljár: OVIBER Kft.
Vállalkozási szerződés keretében 9+400–14+150 tkm közti szakaszon a nem kellő biztonságú árvízvédelemi töltés fejlesztése a kiviteli tervben szereplő hullámtéri erősítéssel és magasítással
2006.03.08.
2006.04.18.
D.158/15/2009
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: dr. Túri Attila ügyvéd
Pécs Megyervárosi Iskola Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola „IMS” szerkezetű épületének megerősítése és felújítása, valamint tornaterem felújítása tárgyában engedélyes és kiviteli tervek készítése
2009.04.17.
2009.05.21.
D.158/2010.
Budapest Főváros IV. kerület Újpest Önkormányzata
Bp. Főv. IV. kerület Polgármesteri Hivatala homlokzati nyílászáró cseréjének és fűtési hálózatának korszerűsítése, hűtési hálózat kiépítése és részleges akadálymentesítése
2010.03.08.
2010.04.19.
D.158/2011.
Murakeresztúr Község Önkormányzata
Háziorvosi rendelő és védőnői szolgálat fejlesztése Murakeresztúron NVDOP-5.2.1/A-09-2010-0013 támogatási program keretében
2011.03.16.
2011.04.07.
D.158/2012.
Üllő Város Önkormányzata
Üllő városháza fejlesztése és funkcióbővítő rehabilitációja
2012.03.02.
2012.04.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el