Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.599/2009.
Békés Megyei Önkormányzat
Harruckern János Közoktatási Intézmény oktatási és kollégiumi épület felújítási munkálatainak kivitelezése
2009.10.07.
2009.11.04.
D.823/2011.
Békés Megyei Önkormányzat
Pándy Kálmán Megyei Kórház Sürgősségi Osztály kivitelezése - Diagnosztikai épület bővítési, felújítási és átalakítási munkái, egyéb építmények - helikopter leszállózely - kivitelezési munkái
2011.11.02.
2011.12.12.
D.369/2011.
Békés Megyei Önkormányzat
A Közös Expo, közös piac - Arad és Békés megyék közötti gazdasági és kereskedelmi kacsolatok erősítése című HURO 0802/23 AF jelű projekt keretében, egy multifunkcionális kiállítási csarnok és járulékos létesítményei kivitelezési munkálatai
2011.05.31.
2011.06.23.
D.351/2011.
Békés Megyei Önkormányzat
Pándy Kálmán Megyei Kórház Sürgősségi Osztály kivitelezése - Diagnosztikai épület bővítési, felújítási és átalakítási munkái, egyéb építmények (heloikopter leszállóhely) kivitelezési munkái
2011.05.25.
2011.07.07.
D.25/2010.
Békés Megyei Önkormányzat
Pándy Kálmán Megyei Kórház Patológiai Osztály épületének kivitelezése gépészeti tartalommal és beépített orvos-technológiával
2010.01.18.
2010.02.08.
3.Kf.27.116/2012/6.
Békés Megyei Önkormányzat
"Pándy Kálmán Megyei Kórház Sürgősségi Osztályának korszerűsítése” keretében a diagnosztikai épület bővítési, felújítási és átalakítási munkái, valamint helikopter leszállóhely kivitelezési munkái
2012.06.27.
12.K.31.107/2010/4.
Békés Megyei Önkormányzat
2010.09.28.
D.44/18/2009
Békés Megyei Önkormányzat (képviseli: Dr. Nagymihály Tamás ügyvéd)
Ibsen Palota- Művészeti, Oktatási és Közművelődési Központ című 142/NA/2006-1/ÖP-3 regisztrációs számú pályázathoz kapcsolódóan épület átalakítás és bővítés
2009.02.09.
2009.03.20.
D. 643/2009.
Békés Megyei Önkormányzat, Darázs és Társai Ügyvédi Iroda, Dr. Bakondi György ügyvéd
Pándy Kálmán Megyei Kórház Patológiai Osztály épületének kivitelezése gépészeti tartalommal és beépített orvos-technológiával
2009.10.22.
2009.11.24.
D.845/11/2006.
Békés Megyei Önkormányzati Hivata
2007.02.01.
3.Kf.27.028/2008/6.
Békés Megyei Önkormányzati Hivatal
2008.04.24.
D.166/2011.
Békés Megyei Önkormánzat
SO2 Sürgősségi Osztály korszerűsítése a Békés Megyei Pándy Kálmán Kórházban" projekthez kapcsolódó orvostechnológiai eszközök beszerzése 1. rész
2011.03.19.
2011.04.13.
D.122/13/2007.
Békés Megyéért Vállalkozásfejlesztési Közhasznú Közalapítvány képviseli: dr. Szathmáry Péter ügyvéd
2007.04.05.
D.289/2026
Békés Turisztikai és Szolgáltató Kft.
„Békés-Dánfok faházak felújítása” - 1-2. rész EKR000158532026
2026.06.10.
D.96/2020
Békés Város Önkormányzata
Korona utcai óvoda tornaszoba kialakítása
2020.03.31.
2020.06.02.
Kfv.II.37.566/2014/6.
Békés Város Önkormányzata
Békés, Bóbita Óvoda fejlesztése
2014.10.29.
D.362/2021
Békés Város Önkormányzata
Úthálózatfelújítás - 3. rész EKR000896472018
2021.08.02.
2021.12.14.
D.124/2026
Békés Város Önkormányzata
„Teleky utcai tagóvoda tornaszoba kialakítása” EKR000225742024
2026.03.18.
D.17/2020
Békés Város Önkormányzata
Lakhatási feltételek javítása EKR000372002019
2020.01.14.
2020.02.11.
D.286/2013.
Békés Város Önkormányzata
Közvilágítás korszerűsítése Békés Város közigazgatási területén
2013.07.04.
2013.07.30.
D.269/2013.
Békés Város Önkormányzata
Békés, Bóbita Óvoda fejlesztése
2013.06.26.
2013.07.19.
D.765/2009.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba Megyei Jogú Város szennyvíztisztításának és csatornázásának fejlesztése című projekt keretében csatornahálózat-fejlesztés, vezeték-átépítés és felújítás
2009.12.02.
2010.01.18.
D.1016/2016.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata közigazgatási területén parkok és zöldfelületek fenntartása feladatainak ellátása vállalkozási szerződés keretében - 1. rész
2016.12.09.
2017.01.24.
D.258/2013.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Békéscsaba, Wlassics sétány 4. szám alatti Belvárosi 3. számú Bölcsőde játszóudvara, teraszai és összekötő járdái balesetmentesítésének kiegészítő kiviteli munkáinak ellátására
2013.06.19.
2013.07.15.
3.Kf.27.115/2012/7.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Békéscsaba, Derkovits sor 1. szám alatti telken kialakítandó AGÓRA multifunkcionális közösségi központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése"
2012.06.27.
D.682/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Békéscsaba szennyvíztisztító-telep fejlesztése
2011.09.19.
2011.10.28.
D.570/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Békéscsaba szennyvíztisztító-telep fejlesztése
2011.08.11.
2011.09.02.
D.464/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata közigazgatási területén parkgondozási munkák ellátása vállalkozási szerződés keretében
2011.07.07.
2011.07.29.
D.401/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Békéscsaba szennyvíztisztító-telep fejlesztése
2011.06.10.
2011.07.22.
D.192/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba, Derkovits sor 1. szám alatti telken kialakítandó Agóra-multifunkcionális közösségi központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2011.03.30.
2011.04.13.
D.155/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata közigazgatási területén parkgondozási munkák ellátása, fás szárú növények gondozása, játszóterek karbantartási munkáinak ellátása vállalkozási szerződés keretében
2011.03.16.
2011.04.20.
D.64/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba, Derkovits sor 1. szám alatti telken kialakítandó Agóra-multifunkcionális közösségi központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2011.02.07.
2011.03.10.
D.941/2010.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba, Derkovits sor 1. sz. alatti telken kialakítandó Agóra-multifunkcionális közösségi központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2010.12.02.
2011.01.17.
D.861/2010.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba M.J.V.Önkormányzata közigazgatási területén parkgondozási munkák ellátása, fás szárú növények gondozása, játszóterek karbantartási munkáinak ellátása vállalkozási szerződés keretében
2010.11.04.
2010.12.10.
D.256/2010.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsabán a 2. sz. Általános Iskola komplex felújításának kivitelezési munkái
2010.04.02.
2010.05.14.
D.738/19/2006.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
2006.12.13.
D.732/13/2006.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
2006.12.08.
D.112/9/2009.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási Szerződés Békéscsaba, Andrássy út 60. számú, 3112/7 helyrajzi számú ingatlanon autóbusz pályaudvar kiviteli terveinek elkészítésére és rekonstrukciójára a dokumentációban meghatározottak szerint
2009.03.27.
2009.04.21.
D.811/2024
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Hat csoportszobás bölcsőde kialakítása Békéscsabán” EKR000467652024
2024.12.19.
2025.02.03.
D.38/2021
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Az MVP keretében a „Geotermikus hőhasznosítás Békéscsabán” tárgyú projekthez (Iktatószám: GF/SZKF/1118/11/2017.) kapcsolódó tervezési feladatok elvégzése
2021.01.29.
2021.04.20.
D.305/2026
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Békéscsaba kerékpárforgalmi létesítményeinek fejlesztése, közlekedésbiztonsági fejlesztési elemek megvalósítása” EKR002138312024
2026.06.16.
D.413/2020
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba, Építők útja útépítés és kerékpárforgalmi létesítmény megvalósítása a kapcsolódó közműépítésekkel vállalkozási szerződés keretében - Építők útja meglévő nyomvonal korszerűsítése, új szakasz építése, és a Lencsési úton gyalog- és kerékpárút átépítése és új gyalogátkelő létesítése EKR000204862020
2020.09.24.
2020.11.26.
D.163/2019
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
„A Modern Városok Program keretében megvalósuló »Békéscsaba meglévő iparterületeinek kiszolgálása komplex infrastrukturális fejlesztésekkel« című, GF/SZKF/339/7/2018 Támogatói Okirat számú projekt keretében megvalósuló kerékpárforgalmi létesítmények egyesített engedélyezési és kiviteli tervének elkészítése tervezési szerződés keretében” - 1. rész EKR
2019.05.06.
2019.06.20.
D.89/2017.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
TOP 6.8.2-15-BC1-2016-00001, Helyi foglalkoztatási együttműködések Békéscsaba Megyei Jogú Város területén és várostérségben projekt megvalósításához kapcsolódó értékelések, fejlesztési dokumentumok, jó gyakorlat gyűjtemény és hatástanulmány elkészítése
2017.02.24.
2017.04.13.
D.470/2012.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsabán a Belvárosi és a Pásztor utcai bölcsődék részleges felújítása
2012.07.31.
2012.09.25.
D.198/2012.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
a békéscsabai Szabó Pál téri Áltakános Iskola épületenergetikai fejlesztése című projekt keretében a Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéznény kivitelezési munkáinak ellátása vállalkozási szerződés keretében
2012.03.19.
2012.04.23.
D.492/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba, Derkovits sor 1. szám alatti telken kialakítandó AGÓRA multifunkcionális közösségi központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2011.07.19.
2011.08.18.
D.403/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba, Derkovits sor 1. szám alatti telken kialakítandó AGÓRA multifunkcionális közösségi központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2011.06.10.
2011.07.08.
D.386/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata közigazgatási területén parkgondozási munkák ellátása, fás szárú növények gondozása, játszóterek karbantartási munkáinak ellátása vállalkozási szerződés keretében
2011.06.07.
2011.07.15.
D.162/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba Megyei Jogú Város szennyvíztisztításának és csatornázásának fejlesztése című projekthez kapcsolódó infiltráció csökkentési terv elkészítése
2011.03.18.
2011.04.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el