Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.615/19/2008.
Szegedi Tudományegyetem (képviseli: dr Nagymihály Tamás ügyvéd)
„A Szegedi Tudományegyetem 265 ágyas klinika építészeti tervpályázata”
2008.12.20.
2009.01.21.
3.Kf.650.061/2014/6
Szegedi Tudományegyetem (6722 Szeged, Szentháromság u. 34.)
TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008/2. kódszámú pályázatának keretében a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ részére négy részajánlati körben ápolási eszközök leszállítása, üzembe helyezése és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése (29/NY/2013/SZTE)
2014.10.28.
3.Kf.27.176/2010/6.
Szegedi Tudományegyetem (6722 Szeged, Dugonics tér 13.)
„A Szegedi Tudományegyetem 265 ágyas klinika építészeti tervpályázata”
2010.06.23.
D.654/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Az alkalmazott egészségügyi informatikai rendszerek (e-MedSolution/GLIMS és kapcsolódó modulok) működésének támogatása, karbantartása és szorosan kapcsolódó szolgáltatások megrendelése
2017.12.05.
2017.12.18.
3.Kf.27.562/2009/5.
Szegedi Tudományegyetem
id. Jancsó Miklós kollégium homlokzati nyílászáróinak cseréje
2010.03.24.
D.226/8/2009.
Szegedi Tudományegyetem
Az SZTE ÁOK-GYTK id. Jancsó Miklós kollégium homlokzati nyílászáróinak cseréje
2009.05.12.
2009.06.12.
D.266/8/2007.
Szegedi Tudományegyetem Képviseli: Nagymihály Ügyvédi Iroda
2007.06.28.
D.493/2025
Szegedi Tudományegyetem
„Sebészeti robot beszerzése” EKR000195582024
2025.08.06.
2025.10.07.
D.276/2025
Szegedi Tudományegyetem
„SZTE_ITDBR_26. ajánlattételi szakasz” - 3. rész - Kamerák, objektívek, akkumulátorok és tárolásuk EKR000963202024
2025.04.29.
2025.07.17.
D.676/2024
Szegedi Tudományegyetem
„Elektronmikroszkóp kutatórendszer beszerzése II.” - 2. rész Pásztázó mikroszkóp EKR000062712024
2024.10.15.
2024.11.25.
D.675/2024
Szegedi Tudományegyetem
„Elektronmikroszkóp kutatórendszer beszerzése II.” - 1. rész Elektronmikroszkóp rendszer EKR000062712024
2024.10.15.
2024.11.25.
D.471/2024
Szegedi Tudományegyetem
„Sebészeti robot beszerzése” EKR000195582024
2024.07.26.
2024.09.23.
D.453/2023
Szegedi Tudományegyetem
„SZTE_ITDBR_17. ajánlattételi szakasz” - 5. rész EKR001309632023
2023.10.20.
2023.12.18.
D.218/2023
Szegedi Tudományegyetem
Betegétkeztetés biztosítása, konyha üzemeltetéssel EKR000753212023
2023.06.08.
2023.07.04.
D.62/2023
Szegedi Tudományegyetem
Háztartási papíráruk és higiéniai termékek - 2. rész EKR001402852022
2023.02.17.
2023.03.13.
D.61/2023
Szegedi Tudományegyetem
Háztartási papíráruk és higiéniai termékek - 1. rész EKR001402852022
2023.02.17.
2023.04.06.
D.376/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 20. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.374/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 18. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.372/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 16. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.371/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 15. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.370/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 14. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.369/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 13. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.360/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 4. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.357/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 1. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.205/2021
Szegedi Tudományegyetem
Eszközbeszerzés a Szegedi Tudományegyetem GINOP-2.2.1-15-2017-00036 sz. projekt keretében EKR001105252019
2021.04.20.
2021.06.22.
D.200/2021
Szegedi Tudományegyetem
Spektroszkóp és szivattyúk beszerzése", 2. részajánlatételi kör – „Szivattyúk” EKR000004572021
2021.04.16.
2021.05.13.
D.365/2020
Szegedi Tudományegyetem
Reagensek beszerzése - 3. rész EKR000162012019
2020.08.19.
2020.09.17.
D.300/2020
Szegedi Tudományegyetem
Képalkotó diagnosztikai eszközök beszerzése a Szegedi Tudományegyetem részére” - 1. rész - szerződésmódosítás EKR000883782018
2020.08.04.
2020.11.25.
D.102/2019
Szegedi Tudományegyetem
Nyomatelőállításhoz szükséges eredeti kellékanyagok beszerzése EKR000188182019
2019.04.01.
2019.05.20.
D.60/2019
Szegedi Tudományegyetem
FT-1182/SZTE/2018-84/Ny/2018/SZTE - Varróanyagok beszerzése EKR001110762018
2019.02.28.
2019.03.25.
D.426/2018
Szegedi Tudományegyetem
Képalkotó diagnosztikai eszközök beszerzése, RTG és DSA - 3. rész EKR000883782018
2018.12.27.
2019.01.30.
D.642/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére 2 részajánlati körben. "A sejtek fehérjeháztartását szabályozó folyamatok vizsgálata újszerű genetikai és proteomikai módzserettel" projekt (GINOP-2.3.2-15-2016-00032)
2017.11.24.
2017.12.20.
D.441/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek beszerzése 2016. február 2.-i megrendelés alapján (Bio-Rad Magyarország Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.440/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek beszerzése 2016. évben (Roche Magyarország Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.09.27.
D.443/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Gépek és berendezések karbantartási szolgáltatása 2016. évben (Medirex-Szeged Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.317/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Háztartási papíráruk és higiéniai termékek beszerzése a Szegedi Tudományegyetem egységei részére adásvételi szerződés keretében
2017.06.23.
2017.07.10.
D.93/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés sebészeti varrógépek és tartozékaik beszerzésére a SZTE SZAKK Sebészeti-, Gyermekgyógyászati-, Urológiai Klinika és egyéb egészségügyi intézményei részére, 1., 2., 3., 4. és 6. részek
2017.03.01.
2017.04.03.
D.18/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Koncert zongora és koncert hárfa beszerzése 2016. évben - Kbt. mellőzése
2017.01.11.
2017.02.08.
D.839/2015.
Szegedi Tudományegyetem
Szeged, Rákóczi tér 1. szám alatti egységek elköltöztetése új helyszínre - Kbt. mellőzése
2015.11.18.
2015.12.04.
D.353/2015.
Szegedi Tudományegyetem
Szeged, Rákóczi tér 1. szám alatti egységek elköltöztetése új helyszínre - Kbt. mellőzése
2015.06.01.
2015.08.11.
D.73/2015.
Szegedi Tudományegyetem
A Szegedi Tudományegyetem TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú pályázatának keretében a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ részére bútorok beszerzése a 265 ágyas új klinika épületébe - 1. rész
2015.02.16.
2015.03.02.
D.54/2015.
Szegedi Tudományegyetem
Szegedi Tudományegyetem számítástechnikai eszközeinek felügyelete, karbantartása és eseti javítása (1-6/K/2013/SZTE) 3. rész
2015.02.03.
2015.02.23.
D.217/2013.
Szegedi Tudományegyetem
Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ TIOP-2.2.2-08/2-2009-0008 pályázatban megvalósuló építési beruházáshoz kapcsolódó kiegészítő munkák kivitelezése
2013.05.22.
2013.06.28.
D.87/2013.
Szegedi Tudományegyetem
Tervezési szerződés a SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ: Jelenlegi Sürgősségi Betegellátó Osztály bővítés: E épületszárny mellé bővítés, épületének belső bővítési és belső átalakítási munkái kiviteli tervének elkészítése
2013.02.22.
2013.04.08.
D.316/2012.
Szegedi Tudományegyetem
Megbízási szerződés kutatás-fejlesztési nemzetközi partnerség-építési, projektfejlesztési, forrás- és üzleti tervezési, valamint üzleti tanácsadási feladatok ellátására
2012.05.07.
2012.06.12.
D.879/2011.
Szegedi Tudományegyetem
Az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ által a TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú és a TIOP-2.2.2-08/2-2009-0008 kódszámú pályázatban építési beruházás 1.rész.
2011.11.21.
2011.12.29.
D.640/2011.
Szegedi Tudományegyetem
Az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ által a TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú és a TIOP-2.2.2-08/2-2009-0008 kódszámú pályázatban építési beruházás
2011.09.02.
2011.10.17.
D.119/2011.
Szegedi Tudományegyetem
A TIOP-1.1.1-9/1-2010-0139 számú projektben eszközbeszerzés
2011.02.24.
2011.04.06.
D.636/2010.
Szegedi Tudományegyetem
A SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ - eszközbérlés és karbantartás, valamint az eszközök használatához kapcsolódó fogyóanyag beszerzése
2010.08.06.
2010.09.06.
D.633/2010.
Szegedi Tudományegyetem
Szállítási szerződés speciális oldószerek és vegyszerek beszerzésére
2010.08.05.
2010.08.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el