Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.403/2025
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórház
„Eszközbeszerzés a HOSPITALS projektben” - 2.rész Mammográfiai berendezések EKR000140722025
2025.06.20.
2025.08.01.
D.147/2013.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Ápoló-Gondozó Otthona
Vállalkozási szerződés tervezési és kivitelezési munkákra - a kislétai Ápoló-Gondozó Otthon energetikai korszerűsítése
2013.03.28.
2013.04.23.
D.642/10/2007.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat képviseli: dr. Bagaméry-Szalay Róbert ügyvéd
2007.12.12.
D.243/13/2006
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Szatmár-Beregi Kórház és Gyógyfürdő
Élelmezési szolgáltatás és konyha rekonstrukció
2006.04.12.
2006.05.22.
D.207/24/2009
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Jósa András Oktató Kórház, képviseli: dr. Deák Krisztina ügyvéd
Farmakológiai és Klinikai farmakológiai szolgáltatások nyújtása
2009.05.06.
2009.06.12.
3.Kf.27.160/2010/8.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Jósa András Oktató Kórház
Farmakológiai és klinikai farmakológiai szolgáltatások, gyógyszertári szolgáltatás; új, közforgalmú gyógyszertár kialakítása és működtetése; klinikai farmakológiai központi menedzsment tevékenység végzése, klinikai vizsgálatok folytatása
2010.11.03.
3.Kf.27.097/2005/6.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Jósa András Kórház
kórház kétéves – több termékcsoportot felölelő – gyógyszerszükségletének beszerzése
2005.11.09.
9.K.30.203/2011/11.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat
infrastruktúra - fejlesztés az egészségpólusokban c. pályázati kiírás Jósa András Tömbház projekt megvalósításához kapcsolódó kivitelezési építési beruházás, bontási és közművilágítási munkák
2011.06.22.
D.139/2011.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat
Infrastruktúra-fejlesztés az egészségpólusokban c pályázati kiírás Jósa András Tömbkórház projekt megvalósításához kapcsolódó kivitelezési építési beruházás, bontási és közműkivilágítási munkái
2011.03.04.
2011.04.06.
D.236/6/2009
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat
Orvosi műszerek beszerzése
2009.05.21.
2009.06.10.
D.567/2011.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat
A Szatmár-Beregi Kórház és Gyógyfürdő sürgősségi osztályának komplex fejlesztése című pályázathoz kapcsolódó építési kkivitelezői feladatok ellátása
2011.08.11.
2011.09.21.
D.724/2010.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat
Tiszadobi Andrássy-kastély felújítási munkái
2010.09.14.
2010.09.27.
D.78/2022
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Területfejlesztési és Környezetgazdálkodási Ügynökség Nonprofit Kft.
Integrált turisztikai fejlesztés EKR001314142019
2022.02.24.
2022.05.02.
D.4/2022
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Területfejlesztési és Környezetgazdálkodási Ügynökség Nonprofit Kft.
A Nyírség turisztikai kínálatának integrált fejlesztése - Örökségturisztikai és aktív turisztikai hálózatok, termékcsomagok fejlesztése a Nyírségben TOP-1.2.1-15-SB1-2016-00015 című projekt keretében EKR000869982020
2022.01.04.
2022.03.22.
D.255/12/2009
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szilárdhulladék-gazdálkodási Társulás, képviseli: Somogyi és Társa Ügyvédi Iroda, dr. Kovács Előd ügyvéd
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei települések meglévő hulladéklerakóinak környezetvédelmi felülvizsgálata, rekultivációs terveinek elkészítése és engedélyeinek beszerzése, valamint KEOP pályázati, közbeszerzési közreműködés
2009.05.27.
2009.06.26.
D.858/10/2006.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szilárdhulladék-gazdálkodási Társulás képviseli: dr. Kovátsits László ügyvéd
2007.02.12.
D.736/18/2006.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szilárdhulladék-gazdálkodási Társulás képviseli: Buda Ügyvédi Iroda
2006.12.01.
D.106/13/2009.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szilárdhulladék-gazdálkodási Társulás (4400 Nyíregyháza, Hősök tere 5.)
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Települési Szilárdhulladék-gazdálkodási Rendszerhez csatlakozott települések meglévő hulladéklerakóinak környezetvédelmi felülvizsgálata, rekultivációs terveinek elkészítése és engedélyeinek beszerzése...
2009.03.26.
2009.04.24.
D.463/2011.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szilárdhulladék-gazdálkodási Társulás
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei regionális szilárdhulladék-gazdálkodási rendszerhez kapcsolódó eszközök beszerzése 2 részben
2011.07.07.
2011.08.12.
D.542/2009.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szilárdhulladék-gazdálkodási Társulás
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei települési szilárdhulladék gazdálkodási rendszer részeként hulladékgazdálkodási létesítmények tervezése, építési és vízjogi engedélyeztetése és építése
2009.09.14.
2009.10.26.
D.184/2026
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szilárdhulladék-gazdálkodási Társulás
„Nyíregyháza hulladék-lerakó bővítése II. ütem EKR001932382025
2026.04.20.
Gf.IV.30.358/2012/3.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szakképzés-szervezési Önkormányzati Társulás
TIOP311-08-1/2008-0016 projekt megvalósításához kapcsolódó különféle eszközök beszerzésére összesen 8 (nyolc) önállóan megajánlható részben
2013.03.19.
D.751/12/2010.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szakképzés-szervezési Önkormányzati Társulás
TIOP 311-08-1/2008-0016 projekt megvalósításához kapcsolódó különféle eszközök beszerzése összesen 8 önállóan megajánlható részben
2010.09.23.
2010.11.02.
D.715/2010.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőrfőkapitányság
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén határozattal vagy jegyzőkönyvileg lefoglalt járművek szállítása, tárolása állagmegóvása, átadás-átvétele
2010.09.10.
2010.10.21.
D.475/2020
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság
Nyomat előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 1. rész homogén multifunkciós eszközök és eredeti kellékanyagok
2020.11.06.
2020.12.23.
D.806/2016.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság
Tisztító- és takarítószerek, tisztító felszerelések, csomagoló- és tárolóeszközök, valamint higiéniás termékek, készletek szállítása a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság részére 24 hónapra
2016.09.09.
2016.10.13.
D.516/2014.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság
Homogén multifunkciós eszközök és eredeti kellékanyagok beszerzése a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság részére
2014.10.13.
2014.11.24.
D.452/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Gépjármű-javítás szolgáltatás beszerzése 2016. évben (Postaautó Duna Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.449/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Szívó redon drain beszerzése 2016.évben (B.Braun Trading Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.447/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Alkohol és natrium chliridum beszerzése 2016. évben (Molar Chemicals Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.445/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Injekciós oldat beszerzése 2016. évben (TEVA Gyógyszergyár Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.313/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Központi sterilizáló felújításához szükséges gépek beszerzése ÁEEK_OEP_EMMI-2016/1 számú pályázat keretében - 2. rész
2017.06.23.
2017.07.05.
D.293/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Központi sterilizáló felújításához szükséges gépek beszerzése ÁEEK_OEP_EMMI-2016/1 számú pályázat keretében - 1. rész
2017.06.09.
2017.07.04.
D.451/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Használt textíliák (orvosi ing, nadrág, köpeny) beszerzése 2016. évben (Szőtt Ker. Bt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.450/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Reagens cartridge beszerzése 2016. évben (Diagnosticum Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.448/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Egyszer használatos fecskendő beszerzése 2016. évben (Sutura Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.446/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Injekciós oldat beszerzése 2016. évben (Fresenius Kabi Hungary Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.444/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.316/2020
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Ultrahang beszerzések két részben” EKR000671422019
2020.08.06.
2020.08.13.
D.285/2020
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Ultrahang beszerzések két részben” EKR000671422019
2020.07.23.
2020.08.05.
D.543/2019
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Sebészeti varrógépek beszerzése - 1., 2. és 3. rész EKR 80280071
2019.12.02.
2019.12.20.
D.111/2019
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Felnőtt és gyermek pelenkák, egészségügyi betétek, törlőkendők és betegalátétek beszerzése az SZSZBMK részére - 2. és 3. részek EKR000347882018
2019.04.15.
2019.05.24.
D.389/2018
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Megbízási szerződés keretében őrzés-védelmi tevékenység ellátása
2018.11.19.
2018.12.13.
D.377/2018
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Infúziós labor eszközök - konszolidációs forrásból - 5. rész
2018.11.08.
2018.11.30.
D.509/2019
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Eszközbeszerzés ROcHUs pályázat keretében - 1. rész. Telepített DSA munkahely EKR000563002019
2019.10.25.
2019.12.12.
D.371/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Humán egészségügyi felhasználás céljára sebészeti varróanyagok beszerzése a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére konszignációs raktár biztosításával/2016 - I. és XIV. rész
2017.07.20.
2017.09.11.
D.847/2015.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése az Észak-Alföldi régióban
2015.11.25.
2015.12.10.
D.57/2014.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Különféle élelmiszerek beszerzése, VIII. rész
2014.02.10.
2014.03.21.
D.36/2023
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
„Klf Onkológiai és Kardiológiai Eszközök Beszerzése” - 3. rész Kardiológiai berendezés EKR001945212022
2023.02.06.
2023.03.02.
D.220/2013.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Különféle orvosi gép-műszerek és intenzív ágyak szállítása, 8. rész
2013.05.24.
2013.06.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el