Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.108/2022
Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
Burgonyatároló eszközrendszere és egyéb eszközök EKR000917962021
2022.03.26.
2022.04.29.
D.96/2022
Zala Megyei Szent Rafael Kórház
Gyógyszerkibocsátó eszközök beszerzése II. - 6. rész EKR000531702020
2022.03.09.
2022.04.29.
D.125/2022
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Multifunkciós tehergépjárművek beszerzése EKR001060652018
2022.04.11.
2022.04.26.
D.120/2022
Ebes Községi Önkormányzat
Szolgáltatóház és Községgondnokság építése EKR000037972022
2022.04.06.
2022.04.26.
D.119/2022
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
MIVÍZ Kft. iszapszállítási szolgáltatás - 1. és 2. rész EKR 001133392021
2022.04.06.
2022.04.25.
D.44/2022
Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
"Férőhely bővítő beruházás a Százszorszép Óvodában” EKR000666772019
2022.02.04.
2022.04.25.
D.98/2022
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Recepciós-információs szolgáltatások ellátása/2022 EKR000011592022
2022.03.10.
2022.04.22.
D.79/2022
NIF Zrt.
„Zajárnyékoló falak B.őszödön, B.bogláron, Fonyódon” - 2-3. rész EKR000286112021
2022.02.24.
2022.04.21.
D.64/2022
IKK Innovatív Képzéstámogató Központ Zrt.
„IKK Okos mérés komponens”
2022.02.15.
2022.04.21.
D.63/2022
AH NET Távközlési Zrt. (korábban: MVM NET Távközlési Szolgáltató Zrt.)
Optikai hálózat létesítése GINOP-3.4.3
2022.02.15.
2022.04.21.
D.42/2022
Soltvadkert Város Önkormányzata
„Kerékpárút építése” EKR000332682019
2022.02.02.
2022.04.14.
D.33/2022
Berente Község Önkormányzata
„Általános iskola épületének korszerűsítése” - szerződés teljesítése EKR001093362019
2022.01.26.
2022.04.14.
D.85/2022
Klebelsberg Központ
Miskolci HO épületenergetikai fejlesztése EKR001075302020
2022.03.02.
2022.04.12.
D.43/2022
Balatonszárszó Nagyközség Önkormányzata
Bölcsőde kialakítása Balatonszárszón – 2. megism.” EKR000568982021
2022.02.03.
2022.04.11.
D.92/2022
Diósjenő Község Önkormányzata
Konyhai eszközök beszerzése EKR001650512021
2022.03.07.
2022.04.11.
D.94/2022
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Megbízási szerződés keretében az NFP Nonprofit Kft. részére az „Az ÉDV Zrt. üzemeltetési területén megvalósítandó projektek keretein belül az Esztergom Szentkirályi távvezeték kiváltása, Héreg település regionális hálózatra rákötése, Esztergom – Kertváros volt laktanya területén üzemelő vezeték összekötése az Esztergom Ipari Parkban üzemelő vezetékkel, Tatabánya XIV/A vízakna fejlesztése, Tatabánya XV/C vízakna fejlesztése” című projekt megvalósítása tárgyban szükségessé váló közbeszerzési, beszerzési eljárások teljeskörű lebonyolítása és egyéb kapcsolódó felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói feladatok ellátása”
2022.03.07.
2022.04.11.
D.72/2022
Balatonkenese Város Önkormányzata
Kultúra Háza felújítása EKR001009662018
2022.02.23.
2022.04.11.
D.62/2022
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
„Tűzoltó szakfelszerelések beszerzése" EKR001636332021
2022.02.11.
2022.04.08.
D.5/2022
Kisvárdai Református Egyházközség
Új Református bölcsőde létesítése Kisvárdán EKR000034432021
2022.01.05.
2022.04.06.
D.90/2022
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„Nagyvasúti acélsín (48, 54 rendszerű) beszerzése” EKR001667462021
2022.03.07.
2022.04.05.
D.37/2022
Vásárosnamény Város Önkormányzata
„Vásárosnamény Iparterület közvilágítás létesítése” - 2. sz. szerződésmódosítás EKR000128052019
2022.01.31.
2022.04.04.
D.67/2022
Székesfehérvári Törvényszék
Élőerős személy- és vagyonvédelmi feladatok ellátása EKR001628832021
2022.02.21.
2022.04.01.
D.81/2022
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
bpxv.hu új honlap kialakítása és üzemeltetése EKR001325872021
2022.03.01.
2022.04.01.
D.548/2021
NOBILIS Első Hazai Zrt.
"Eszközbeszerzés GINOP-1.2.1 és 2.1.8” 2. rész: Addicionáló vonal beszerzése EKR001031272019
2021.12.22.
2022.04.01.
D.105/2022
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
KM 50 db kettős üzemű motorvonat beszerzése EKR000781042020
2022.03.23.
2022.04.01.
D.24/2022
Bay Zoltán Közhasznú Nonprofit Kft
„Vezetés szimulátor (DIL rendszer) beszerzése II.” EKR000537782021
2022.01.21.
2022.04.01.
D.547/2021
NOBILIS Első Hazai Zrt.
Eszközbeszerzés GINOP-1.2.1 és 2.1.8” 1. rész: Élelmiszerelőállító gyártóvonal EKR001031272019
2021.12.22.
2022.04.01.
D.83/2022
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
Komplex tanácsadási feladatok ellátása EKR001678262021
2022.03.02.
2022.03.31.
D.25/2022
Nagykörű Községi Önkormányzat
TOP-1.1.3-15-JN1-2016-00010 Agrár-logisztikai fejlesztés Nagykörűn EKR000799232018
2022.01.21.
2022.03.31.
D.47/2022
Bőcs Község Önkormányzata
„Bőcs Község belterületi vízrendezése” EKR000277822021
2022.02.08.
2022.03.31.
D.18/2022
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
„1 db elektromos platós kistehergépjármű beszerzése” EKR001251412020
2022.01.14.
2022.03.30.
D.88/2022
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Elektromos járművek karbantartása 2022-2023 EKR000494522021
2022.03.04.
2022.03.28.
D.49/2022
Esztár Község Önkormányzata
Humán szolgáltatások – EFOP-1.5.3-16-2017-00058 - 1. és 2. rész [EKR001712072021]
2022.02.08.
2022.03.28.
D.89/2022
Berettyóújfalu Város Önkormányzata
EFOP-1.5.3.Humán szolgáltatás fejlesztés 2.eljárás 1-4. rész EKR001397282021
2022.03.07.
2022.03.28.
D.28/2022
Bács-Kiskun Megyei Tudományos Ismeretterjesztő Társulat
„EFOP-3.3.6-17-2017-00015 projekt keretein belül különjárati személyszállítási szerződés a Bács-Kiskun Megyei TIT ajánlatkérő részére” EKR000661652018
2022.01.24.
2022.03.28.
D.87/2022
Országos Onkológiai Intézet
Dozimetriai rendszer fejlesztése EKR 000963822021
2022.03.04.
2022.03.28.
D.26/2022
Galambok Község Önkormányzata
Támogatásból megvalósuló építési beruházások kivitelezése - II. rész Zöldségfeldolgozó-csomagoló kialakítása
2022.01.24.
2022.03.28.
D.27/2022
Galambok Község Önkormányzata
Támogatásból megvalósuló építési beruházások kivitelezése - III. rész Volt húsbolt épületének felújítása
2022.01.24.
2022.03.28.
D.16/2022
Mohács Város Önkormányzata
„Selyemgyár - Berendezési eszközök beszerzése” - 2. rész EKR001026522020
2022.01.13.
2022.03.25.
D.15/2022
Mohács Város Önkormányzata
„Selyemgyár - Berendezési eszközök beszerzése” - 1. rész
2022.01.13.
2022.03.25.
D.70/2022
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Takarítási fogyóanyagok beszerzése EKR001009422021
2022.02.21.
2022.03.23.
D.91/2022
Pilis Város Önkormányzata
Új hét csoportszobás óvoda építése EKR 001198302021/0277
2022.03.07.
2022.03.23.
D.58/2022
NIF Zrt.
„Zalaegerszeg-Rédics vasútvonal tervezés" EKR001115402021
2022.02.10.
2022.03.23.
D.45/2022
Uzsoki Utcai Kórház
Labordiagnosztikumok beszerzése - 3. és 6. része EKR000699482021
2022.02.06.
2022.03.23.
D.14/2022
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Fogyatékosok Kistérségi Napközi Otthona bővítése
2022.01.13.
2022.03.22.
D.4/2022
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Területfejlesztési és Környezetgazdálkodási Ügynökség Nonprofit Kft.
A Nyírség turisztikai kínálatának integrált fejlesztése - Örökségturisztikai és aktív turisztikai hálózatok, termékcsomagok fejlesztése a Nyírségben TOP-1.2.1-15-SB1-2016-00015 című projekt keretében EKR000869982020
2022.01.04.
2022.03.22.
D.35/2022
Országos Bírósági Hivatal
Elektronikus jogszabálykereső szoftver beszerzése EKR001692512021
2022.01.27.
2022.03.21.
D.60/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Személytaxi szolgáltatás közvetítése a KEF részére EKR001258352021
2022.02.10.
2022.03.21.
D.59/2022
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.
Képzési szolgáltatások MÁV Csoport részére_VEKOP” EKR001145362021
2022.02.10.
2022.03.18.
D.50/2022
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Takarítási szolgáltatás (2021) - 2. rész EKR000692232021
2022.02.09.
2022.03.18.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el