Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.385/2021
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
„Infekciókontrollhoz kapcsolódó eszközök és anyagok beszerzése az SZSZBMK-ban” - 4. rész EKR001354562020
2021.08.26.
2021.10.25.
D.481/2014.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal
Takarítási feladatok ellátása 2014.
2014.09.24.
2014.11.14.
D.253/2014.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal
Takarítási feladatok ellátása 2014
2014.05.23.
2014.07.11.
D.314/15/2007.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Jósa András Kórház
HEFOP 4.3.2/05/1.-2005-06-0002/4.0 „Térségi diagnosztikai és szűrőközpont kialakítása" projekt keretében orvostechnikai gépek, műszerek, eszközök szállítására, telepítésére és üzembe helyezésére vonatkozó szállítási szerződés
2007.08.06.
D.377/2010.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Bíróság
Vásárosnamény Városi Bíróság nyugati, udvari homlokzati oromfal állagjavítási műszaki szükségességből elrendelt munkái
2010.05.11.
2010.05.25.
D.556/2023
Szabolcs Község Önkormányzata
„Önkormányzati ingatlanok energetikai korszerűsítés” - 2. rész EKR000824822019
2023.12.11.
2024.02.15.
D.618/2017.
Szabadtéri Néprajzi Múzeum
Marketing és kommunikációs feladatok ellátása és kötelező tájékoztatás, nyilvánosság biztosítása az EFOP-3.3.3-VEKOP-16-2016-00001 azonosítószámú, Múzeumi és könyvtári fejlesztések mindenkinek című kiemelt projekt keretében - 2. rész
2017.11.13.
2017.12.20.
D.394/2017.
Szabadtéri Néprajzi Múzeum
Marketing és kommunikációs feldatok ellátása és kötelező tájékoztatás, nyilvánosság biztosítása az EFOP-3.3.3-VEKOP-16-2016-00001 azonosítószámú, Múzeumi és könyvtári fejlesztések mindenkinek című kiemelt projekt keretében - 2. rész
2017.08.02.
2017.09.22.
D.248/2021
Szabadtéri Néprajzi Múzeum
Erdély kiállítás -falu megépítése EKR000315582021
2021.05.20.
2021.06.22.
D.18/2025
Szabadszállás Város Önkormányzata
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása, 2024.évi közbeszerzési tervek tekintetében.
2025.01.15.
2025.02.25.
D.17/2025
Szabadszállás Város Önkormányzata
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása, 2022.évi közbeszerzési tervek tekintetében.
2025.01.15.
2025.02.25.
D.52/2023
Szabadszállás Város Önkormányzata
(PTS-366) QR kód és honlap készítés EKR001921032022
2023.02.10.
2023.03.22.
D.291/2025
Szabadszentkirály Község Önkormányzat
„Rendezvényszervezési és egyéb PR szolgáltatások” - 1. rész Rendezvényszervezési szolgáltatások EKR001560082019
2025.05.08.
2025.07.23.
D.237/2025
Szabadszentkirály Község Önkormányzat
Rendezvényszervezés és rendezvények PR háttérszolgáltatásainak ellátása – Szabadszentkirály, Bicsérd, Királyegyháza, Szentdénes, Sumony, Pécsbagota, Zók, Velény, Gyöngyfa, Gerde települések. - 1. rész Rendezvényszervezés EKR000014652018
2025.04.23.
2025.07.07.
D.292/2025
Szabadszentkirály Község Önkormányzat
„Rendezvényszervezési és egyéb PR szolgáltatások” - 2. rész PR és kutatási szolgáltatások EKR001560082019
2025.05.08.
2025.07.23.
D.238/2025
Szabadszentkirály Község Önkormányzat
Rendezvényszervezés és rendezvények PR háttérszolgáltatásainak ellátása – Szabadszentkirály, Bicsérd, Királyegyháza, Szentdénes, Sumony, Pécsbagota, Zók, Velény, Gyöngyfa, Gerde települések. - 2. rész - Rendezvények PR háttérszolgáltatásainak ellátása EKR000014652018
2025.04.23.
2025.07.07.
D.109/2024
Szabadkígyós Község Önkormányzata
„Szabadkígyós–belvízelvezető rendsz. korszerűsítése” EKR000120562021
2024.02.23.
2024.04.17.
D.326/2026
Szabadkígyós Község Önkormányzata
„Szabadkígyós-Turisztikai helyszínek fejlesztése II” - 6. rész EKR000717672022
2026.06.26.
D.549/2017.
Szabadics Közmű-és Mélyépítő Zrt
Keretmegállapodás - (Ivóvízminőség-javítása projektek kivitelezése (KEOP) - közbeszerzési szabályok megsértése
2017.09.19.
2017.11.28.
D.377/2012.
Synergon Rendszerintegrátor Kft.
Komplex fejlesztés (IV) a dinamikus és fenntartható közösségi közlekedésért Sopronban
2012.06.08.
2012.07.11.
D.403/2015.
Sygnus Kereskedelmi Kft.
Partfalépítés Paks Kikotóben, KÖZOP-4.1.0-13-2013-0004 kószámon nyilvántartott projekt keretében
2015.06.22.
2015.07.13.
D.887/2016.
Swietelsky Magyarország Kft., Hőszer-Trade Kft., Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem "Korányi Projekt" nevű beruházásának generálkivitelezése vállalkozási szerződés keretében"
2016.10.14.
2016.12.21.
D.185/2016.
Swietelsky Magyarország Kft., Hőszer-Trade Kft.
Semmelweis Egyetem "Korányi projekt" nevű beruházásának generálkivitelezése vállalkozási szerződés keretében II."
2016.03.11.
2016.05.26.
D.665/2017.
Swietelsky Magyarország Kft., Fertődi Építő és Szolgáltató Zrt.
Győr Város új fedett Uszodájának I. üteme kiviteli terveinek elkészítése és kivitelezése
2017.12.18.
2018.02.19.
D.551/2020
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
EFOP-3.3.7-17-2017-00057 pályázathoz kapcsolódó rendezvények, képzések és egyéb kommunikációs tevékenységek, disszeminációs feladatok, valamint catering szolgáltatás
2020.12.22.
2021.02.15.
D.310/2014.
Surján Völgyi Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a „Surján Völgy ivóvízminőség javító program” elnevezésű
2014.06.23.
2014.07.31.
D.162/2014
Surján Völgyi Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a „Surján Völgy ivóvízminőség javító program” elnevezésű KEOP-1.3.0/09-11-2013-0002 azonosítószámú projekt tervezésére és kivitelezésére a FIDIC Sárga Könyv szerint
2014.03.24.
2014.05.13.
D.169/2025
Sukoró Község Önkormányzata
Fiatalok háza és sport infrastruktúra fejlesztés - 1. rész EKR000545422023
2025.03.12.
2025.07.01.
D.347/12/2009
Strukturális Alapok Programiroda
Megbízási szerződés szakmai szakértői tevékenység végzésére
2009.07.06.
2009.08.05.
D.770/17/2006.
Strabag Zrt. I. r. kérelmezett, Pomáz Város Önkormányzata II. r. kérelmezett, a Pomáz 2006. Konzorcium tagjai III. r. kérelmezettek
2007.01.08.
D.208/2016.
Star Construct Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Építőipari technológiai fejlesztés: rakodógépek, homlokzati állványrendszer beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.03.25.
2016.04.28.
D.525/2016.
Stadion Sportlétesítményeket Működtető Nonprofit Kft.
Épületek javítási és felújítási munkáinak elvégzése - Kbt. mellőzése
2016.06.29.
2016.08.05.
D.320/10/2006.
Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetsége, lebonyolító: Inter CSM Műszaki és Gazdasági Szolgáltató Kft.
2006.06.26.
D.7/7/2006.
Sopronkőhidai Fegyház és Börtön
Sopronkőhidai Fegyház és Börtön "H" elítélt elhelyezési körlet területén tűzjelző hálózat kiépítése
2006.01.04.
2006.01.23.
D.400/2022
Sopronkövesd község Önkormányzata
Külterületi helyi közutak fejlesztése - 2. rész EKR000955632022
2022.10.21.
2022.11.18.
D.792/2024
Sopronkövesd község Önkormányzata
„Óvodafejlesztés, főzőkonyha építés – Sopronkövesd” EKR001410422023
2024.12.09.
2025.02.18.
D.493/2020
Soproni Tankerületi Központ
Harka-Általános Iskola korszerűsítése EKR 000347192020.
2020.11.18.
2020.12.04.
D.82/2011.
Soproni Rehabilitációs Intézet
Vállalkozási szerződés a Soproni Rehabilitációs Intézet "B" épület III-IV. emeletének felújítására
2011.02.14.
2011.03.28.
D.852/2010.
Soproni Rehabilitációs Intézet
Vállalkozási szerződés a Soproni Rehabilitációs Intézet "B" épület III-IV. emeletének felújítására
2010.10.29.
2010.12.01.
D.619/2017.
Soproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet
HP nyomtatókhoz kellékanyag beszerzése a Soproni Gyógyközpont részére
2017.11.13.
2017.11.21.
D.678/2025
Soproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet
„Különféle szemlencsék beszerzése” - 5-6. rész EKR001911332024
2025.10.22.
2026.05.27.
D.679/2017.
Soproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet
Különféle inkontinencia termékek beszerzése a Soproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet részére - 1. rész
2017.12.27.
2018.02.06.
D.804/2024
Soproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet
„Háztechnikai feladatok ellátása 3 hónapra” EKR001016752022
2024.12.16.
2025.02.25.
D.286/2014.
Soproni Erzsébet Oktató Kórház
Bútorok beszerzése az „Aktív ellátás centralizációja a Soproni Erzsébet Oktató Kórházban” című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0012 azonosító számú projekt keretében
2014.06.11.
2014.07.24.
D.282/2012.
Soproni Erzsébet Oktató Kórház
Gyógyszerek és egyéb készítmények beszerzése
2012.04.23.
2012.05.14.
D.159/2025
Soproni Egyetem
„Merevszárnyú drón beszerzése és továbbfejlesztése” EKR000744232024
2025.03.07.
2025.03.27.
D.652/2024
Soproni Egyetem
„Merevszárnyú drón beszerzése és továbbfejlesztése” EKR000744232024
2024.10.03.
2024.12.18.
D.88/2011.
Soproni Bencés Ház Alapítvány
A soproni Bencés-Kecske templom és kolostor turisztikai vonzerőfejlesztése - kiállítás installáció
2011.02.15.
2011.02.18.
D.531/2021
Sopron-Fertő Turisztikai Fejlesztő Nonprofit Zrt.
Fertő tavi vízitelep fejlesztés II. ütem EKR001407042021
2021.12.09.
2021.12.17.
D.2/2022
Sopron-Fertő Turisztikai Fejlesztő Nonprofit Zrt.
Fertő tavi vízitelep fejlesztése II. ütem EKR001663372021
2022.01.03.
2022.01.18.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el