Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.814/2015.
Solymár Nagyközség Önkormányzata
Solymári új bölcsőde megépítése a KMOP-4.5.2-11-2012-0018 projekt keretében
2015.11.10.
2015.11.23.
4.K.27.753/2014/4.
Solymár Nagyközség Önkormányzata
Solymári új bölcsőde megépítése a KMOP-4.5.2-11-2012-0018 projekt keretében
2014.05.09.
2014.09.05.
D.233/2014.
Solymár Nagyközség Önkormányzata
Solymári új bölcsőde megépítése a KMOP-4.5.2-11-2012-0018 projekt keretében
2014.05.09.
2014.06.04.
D.384/2013.
Solymár Nagyközség Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "Solymár szennyvízcsatorna hálózatának búvítése" című, KEOP-1.2.0/B/10-2011-0001 azonosító számmú projekt keretében szennyvízhálózat építése a FIDIC Piros Könyv hivatalos magyar nyelvű fordítása szerint
2013.09.03.
2013.09.06.
D.377/2025
Solymár Nagyközség Önkormányzata
„Közvil. rendszer ép. és komplex közvil. szolg.” EKR000389192020
2025.06.10.
2025.08.18.
D.42/2022
Soltvadkert Város Önkormányzata
„Kerékpárút építése” EKR000332682019
2022.02.02.
2022.04.14.
D.675/2012.
Soltvadkert Város Önkormányzata
Vállalkozási Szerződés: KEOP 2011-4.2.0/A pályázat keretében napelemes rendszer telepítése Soltvadkert város Önkormányzatának épületén
2012.12.14.
2013.01.08.
D.306/10/2006.
Solt Város Önkormányzata, képviseli: Buda Ügyvédi Iroda, dr. Buda György ügyvéd
Vállalkozási szerződés keretében Solt és Dunatetétlen település csatornázása és szennyvízelvezetése
2006.05.11.
2006.06.19.
D.218/17/2006
Solt Város Önkormányzata, képviseli: Buda Ügyvédi Iroda, dr Buda György ügyvéd
Vállalkozási szerződés keretében Solt és Dunatetétlen település csatornázása és szennyvízelvezetése
2006.03.30.
2006.05.08.
D.33/17/2006.
Solt Város Önkormányzata (képviseli: Dr. Buda György ügyvéd)
Solt és Dunatetétlen település csatornázása és szennyvízelvezetése
2006.01.12.
2006.02.22.
D.1041/6/2005.
Solt Város Önkormányzata (képviseli: Buda Ügyvédi Iroda, dr. Buda György ügyvéd)
Solt és Dunatetétlen település csatornázása
2005.12.14.
2006.01.06.
D.412/2020
Solt Város Önkormányzata
Lakásfelújítások Solton és Akasztón - 1. rész EKR000767172018
2020.09.24.
2020.10.08.
D.254/2010.
Solt Város Önkormányzata
A solti Vécsey Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény korszerűsítése
2010.04.02.
2010.05.14.
D.33/2026
Sokorópátka Község Önkormányzata
„Külterületi földutak burkolat megerősítése” EKR001978612022
2026.01.26.
D.631/2015.
Sokoró Natúrzóna Innovációs és Fenntartható Projektfejlesztő Nonprofit Kft.
Biomimetikus Életmód Központ (BÉK) épületének építés-kivitelezési és kapcsolódó egyéb munkáinak elvégzése
2015.07.30.
2015.09.17.
D.608/2009.
Skoda Transportation s.r.o.
18 db azonos típusú, legalább 70 %%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú légkondicionált közúti csuklós villamos, valamint a működtetéshez szükséges karbantartási eszközök, tartalék alkatrészek szállítása Debrecenbe és kapcsolódó szolgáltatások
2009.10.09.
2009.10.20.
D.650/2017.
SkillStar 2018 Nonprofit Kft.
A SkillStar 2018. Nonprofit Kft. részére marketing folyamatszervező ügynökségi (LEAD) szolgáltatás nyújtása
2017.11.30.
2018.01.08.
D.386/2012.
Skanzen Értékvédő Hagyományőrző és Turisztikai Közhasznú Egyesület
Aktív turisztikai és kerékpáros központ építése
2012.06.12.
2012.07.09.
D.809/2024
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Hulladékgyűjtés a Balaton-parton - Hi-Tech Control Kft. szerződés 2023.12.20. - Kbt. mellőzése
2024.12.18.
2025.01.23.
D.810/2024
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Hulladékgyűjtés a Balaton-parton - Hi-Tech Control Kft. szerződés 2024.03.01. - Kbt. mellőzése
2024.12.18.
2025.01.23.
D.808/2024
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Köztisztasági munkák 2024. évre - Globe Aqua Kft. szerződés 2024.03.08. - Kbt. mellőzése
2024.12.18.
2025.01.23.
D.807/2024
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Zöldterület karbantartása, parkgondozás feladat ellátására - Telgarden Plusz Kft. szerződés 2023. 12. 28. - Kbt. mellőzése
2024.12.18.
2025.01.23.
D.270/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Köztisztasági munkák 2024. évre (Globe Aqua Kft. - 2024.03.08.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.273/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
A 2024. évi közbeszerzési terv közzétételének elmulasztása.
2025.04.28.
2025.05.22.
D.268/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Hulladékgyűjtés a Balaton-parton (Petőfi sétány) (Hi-Tech Control Kft. - 2023.12.20.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.272/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Napvitorla gyártása, szállítása és felszerelése (Euroland Kft. - 2024.05.21.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.263/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Fakivágás, fametszés 2024. év (Király Kosaras Favágó Kft. - 2024.01.22.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.265/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Fakivágás, fametszés 2024. év (Király Kosaras Favágó Kft. - 2024.07.01.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.264/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Fakivágás, fametszés 2024. év (Király Kosaras Favágó Kft. - 2024.03.05.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.261/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Zöldterület karbantartása, parkgondozás (2024) (Telgarten Plusz Kft. - 2023.12.28.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.260/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Zöldterület karbantartása, parkgondozás (2024) (Sió Mabe Kft. - 2023.12.18.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.267/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Tanácsház utca északi oldali társasházak közötti zöldfelületek megújítása (Globe Aqua Kft. - 2024.03.06.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.806/2024
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Zöldterület karbantartása, parkgondozás feladat ellátására - SIÓ MABE Kft. szerződés 2023. 12. 28. - Kbt. mellőzése
2024.12.18.
2025.01.23.
D.266/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Fakivágás, fametszés 2024. év (Király Kosaras Favágó Kft. - 2024.08.01.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.262/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Siófoki Rózsakerti növények szakszerű gondozása, gyepfenntartás, öntözőrendszer és szökőkutak kezelése (2024) (Papp Ferenc - 2023.11.30.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.256/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Zöldterület karbantartása, parkgondozás (2023) (Sió Mabe Kft. - 2023.09.28.) Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.257/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Zöldterület karbantartása, parkgondozás (2023) (Telgarten Plusz Kft. - 2023.09.28.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.258/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Siófoki Rózsakerti növények szakszerű gondozása, gyepfenntartás, öntözőrendszer és szökőkutak kezelése (2023) (Papp Ferenc - 2023.10.01.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.271/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Napvitorla gyártása, szállítása és felszerelése (Euroland Kft. - 2024.03.25.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.269/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Hulladékgyűjtés a Balaton-parton (Arany, Ezüst partok hulladékgyűjtési feladatai) (Hi-Tech Control Kft. - 2024.03.01.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.259/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Fakivágás, fametszés 2023. év (Király Kosaras Favágó Kft. - 2023.10.20.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.231/2023
Siófoki Tankerületi Központ
„Iskola felújítások, 6 részben, ismételt2” 5 - Ádándi Fekete István Általános Isk felújítása EKR000107792023
2023.06.16.
2023.06.28.
D.172/2020
Siófoki Tankerületi Központ
A Boglári Kollégium energetikai korszerűsítése EKR 000588142018
2020.05.05.
2020.07.16.
D.44/2019
Siófoki Tankerületi Központ
Informatikai eszközök beszerzése EKR000896162018
2019.02.18.
2019.03.14.
D.414/2018
Siófoki Tankerületi Központ
Infokommunikációs eszközök beszerzése - 1. és 2. rész
2018.12.12.
2019.01.21.
D.322/2017.
Siófoki Szakképzési Centrum
Földgáz beszerzése (E.ON Energiakereskedelmi Kft.) 2016. évben - Kbt. mellőzése
2017.06.27.
2017.07.24.
D.204/2021
Siófoki Szakképzési Centrum
„Hőenergia és üzemeltetési szolgáltatás beszerzése” EKR000888972020
2021.04.19.
2021.05.18.
D.181/2014.
Siófoki Kórház-Rendelőintézet
Sürgősségi épület alapozásának megereősítéséhez szükséges kiegészítő építési beruházási (tervezés és kivitelezés) munkák elvégzése
2014.04.03.
2014.05.14.
D.398/2016.
Siófoki Kórház-Rendelőintézet
Átfogó fejlesztés Siófok Város Kórház-Rendelőintézetében a fenntartható, magas technológiai színvonalú ellátási környezet megteremtésére és a Siófok Város Kórház-Rendelőintézete sürgősségi ellátásának S02 szintre történő fejlesztése a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0025 és a TIOP-2.2.2-08/2-2009-0012 azonosítószámú projekthez kapcsolódó orvosi eszközök adásvétele és üzembe helyezése, valamint kezelésének jegyzőkönyvezett oktatása, továbbá a jótállási időn belüli karbantartási és szerviz tevékenység ellátása - III.rész
2016.05.30.
2016.06.27.
D.342/2015.
Siófoki Kézilabda és Tenisz Club Sportszolgáltató Kft.
Siófok Kézilabda és Tenisz Club Sportszolgáltató Kft. által használt sportlétesítmények fejlesztésével - Kollégium épület létesítése a 8600 Siófok, Déli u. 2. szám alatti, Siófok belterület 9697/72 hrsz. ingatlanon
2015.05.26.
2015.06.15.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el