Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.678/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg. beszerzése (Szívkatéter Terápia Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.678/2012.
Berettyóújfalu Város Önkormányzata
berettyóújfalui Gróf Tisza István Kórház korszerűsítése tárgyú beruházáshoz kapcsolódóan egészségügyi gép-műszerek, és laboratóriumi- illetőleg egyéb bútorzat beszerzése 6. rész
2012.12.15.
2013.02.05.
D.678/2011.
Kátai Gábor Kórház
Kátai Program Kórházfejlesztés a Nagykunságiak egészségéért c. TIOP 2.2.4-09/1 azonosító jelú projekt keretén belül egészségügyi gép-műszerek és laboratóriumi- illetőleg egyéb bútorzat beszerzése
2011.09.16.
2011.10.06.
D.678/2010.
Nyúl Község Önkormányzata
Nyúl település Cinege, berek vízmosás rendezése, Sárkánylyuk-vízmosás rekonstrukciója
2010.08.27.
2010.09.28.
D.678/2009.
Pest Megye Önkormányzata
Pest Megye Önkormányzata és a hozzá tartozó önálló intézmények bankszámláinak vezetése, folyószámla és munkabér hitelkeret, valamint eseti hitel biztosítása
2009.11.04.
2009.11.27.
D.677/2025
Aldebrő Község Önkormányzata
„Aldebrői tagiskola en. felújítás – TOP_Plusz” EKR000648402024
2025.10.22.
2026.05.21.
D.677/2024
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal
„Informatikai eszközök beszerzése” - 2. rész EKR001304442024
2024.10.15.
2024.12.02.
D.677/2017.
Országos Közegészségügyi Intézet
Adásvételi szerződés 7-napos Burkard pollencsapda és alkatrészei beszerzésére
2017.12.27.
2018.01.04.
D.677/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Gyógyszerbeszerzés (Euromedic Pharma Zrt.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.677/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Laborvegyszerek beszerzése (Diagon Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.11.03.
D.677/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások beszerzése (Szerencse Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.677/2012.
Sitke Község Önkormányzata
Sitke község csatornázása - zápor utáni helyreállítás
2012.12.14.
2012.12.28.
D.677/2011.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2011.09.16.
2011.11.02.
D.677/2010.
Nagykőrös Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében KEOP-1.2.0 Nagykőrös város szennyvíztisztító telepének fejlesztése
2010.08.27.
2010.10.01.
D.677/2009.
Hídvégardó Község Önkormányzata
Hídvégardó Község csatornázása és szennyvíztisztítása
2009.11.04.
2009.11.19.
D.676/2025
Országos Vérellátó Szolgálat
Gépjármű karbantartás és javítás - központ EKR000525262025
2025.10.21.
2026.03.03.
D.676/2024
Szegedi Tudományegyetem
„Elektronmikroszkóp kutatórendszer beszerzése II.” - 2. rész Pásztázó mikroszkóp EKR000062712024
2024.10.15.
2024.11.25.
D.676/2017.
Oktatási Hivatal
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása az Oktatási Hivatal alkalmazottai részére megbízási keretszerződés alapján
2017.12.27.
2018.02.13.
D.676/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Szoftverkarbantartási szerződés (GlobeNet Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.676/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése (Synlab Hungary Kft.) 2014. éven - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.676/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg., takarítási szolgáltatások, víz- és csatornadíjak (Szekszárdi Vízmű Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.676/2012.
Budapest Főváros IV.kerület Újpest Önkormányzata
Homoktövis utcai bölcsőde fejlesztése KMOP-4.5.2.11-2012-0020
2012.12.14.
2012.12.19.
D.676/2011.
Gyula Város Önkormányzata
a gyulai hulladéklerakó rekultivációs munkáinak megvalósítása
2011.09.16.
2011.09.26.
D.676/2010.
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
Hajdúböszörmény kerékpárút-hálózatának bővítése és gyűjtőúthálózatának felújítása
2010.08.26.
2010.09.03.
D.676/2009.
HungaroControl Magyar Légiforgalmi Szolgálat Zrt.
Polgári légiforgalmi szolgáltatói stratégia fejlesztésének szakértői támogatása, valamint a stratégiai társasági működés fejlesztésének szakértői támogatása
2009.11.03.
2009.12.03.
D.676/14/2007.
Tolna Város Önkormányzata
2007.12.29.
D.675/2025
Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ
„32521/2025 - Személyi dozimetria rendszer beszerzése” EKR000133252025
2025.10.21.
2025.12.10.
D.675/2024
Szegedi Tudományegyetem
„Elektronmikroszkóp kutatórendszer beszerzése II.” - 1. rész Elektronmikroszkóp rendszer EKR000062712024
2024.10.15.
2024.11.25.
D.675/2017.
Országos Közegészségügyi Intézet
Mitsubishi AOX-200 típusú berendezés pótalkatrészeinek beszerzése
2017.12.22.
2018.01.09.
D.675/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Étkeztetési szolgáltatás (Kórház- és Menzaétkeztetés Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.675/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Endoszkópos egyszer használatos eszközök szállítása (Anamed Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.675/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egymással nem összefüggő szakmai anyagok beszerzése (Sutura Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.675/2012.
Soltvadkert Város Önkormányzata
Vállalkozási Szerződés: KEOP 2011-4.2.0/A pályázat keretében napelemes rendszer telepítése Soltvadkert város Önkormányzatának épületén
2012.12.14.
2013.01.08.
D.675/2011.
Sopron Térségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
A települési szilárdhulladék-lerakókat érintő térségi szintű rekultivációs programok elvégzése tárgyú KEOP-2.3.0/2F-2008-0006 azonosító számú projekt keretében a Soproni térségi települési szilárdhulladék-lerakók rekultivációja I. ütem - 1. és 2. rész
2011.09.15.
2011.09.20.
D.675/2010.
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat
Halászbástya Szent Mihály Kápolna szerkezeti megerősítése, Schulek lépcső melletti kővitézek rekonstrukciójához szükséges építőmesteri munkák elvégzése
2010.08.25.
2010.09.27.
D.675/2009.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
HPV vírus által okozott méhnyakrák és nemi szervi szemölcs elleni oltóanyag beszerzésére szállítási szerződés
2009.11.03.
2009.11.26.
D.675/15/2006.
Zala Megyei Önkormányzat Idősek Otthona
Gyógyszerek beszerzése szállítási szerződés keretében
2006.09.27.
2006.11.08.
D.675/10/2007.
BKV Zrt. Beruházási és Közbeszerzési Igazgatóság közbeszerzési iroda képviseli: Varga Dóra Ügyvédi Iroda
2008.01.09.
D.674/8/2007.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
2007.12.20.
D.674/2025
Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság
Mezőgazdasági gépek, tartozékok beszerzése” - 3. rész „Mezőgazdasági gépek – Ócsai központ” EKR000287902021
2025.10.21.
2026.06.19.
D.674/2024
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
„LFZE épületeinek takarítása” EKR001292862024
2024.10.14.
2024.11.25.
D.674/2017.
Országos Közegészségügyi Intézet
Millipore Mili Q (F8SN45823) típusú nagytisztaságú víz előállító berendezés pótalkatrészeinek beszerzése
2017.12.22.
2018.01.11.
D.674/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Laboratóriumi reagens vásárlása (MEDI-LAB Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.674/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Tű és fecskendő beszerzése (Meditrade Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.674/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, karbantartás, javítási szolgáltatás, kisértékű gépek, berendezések, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértékű tárgyi eszközök beszerzése (Speeding Mérnöki Ker. és Szolg. Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.674/2012.
Abony Város Önkormányzata
Abony Város Önkormányzata részére a KMOP-5.2.1/B-09-2f-2010-0011 sz. projekt keretén belül - Piaccsarnok és fedett piactér kivitelezési munkálataira műszaki ellenőri feladatok ellátása
2012.12.13.
2013.01.22.
D.674/2011.
Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala
Akkreditációs és kártyaleolvasó rendszerek szállítása és telepítése
2011.09.15.
2011.10.26.
D.674/2010.
Inárcs Község Önkormányzata
Útépítés és útfelújítás Inárcson tárgyú építés-szerelési kivitelezési vállalkozási szerződés
2010.08.25.
2010.09.03.
D.674/2009.
Szentes Város Önkormányzata
Klauzál Gábor Általános Iskola felújítása és bővítése
2009.11.03.
2009.11.16.
D.674/15/2006.
Kisbér Többcélú Kistérségi Társulás
Ajánlatkérő oktatási intézményeiben számítástechnikai eszközök beszerzése
2006.09.26.
2006.10.31.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el