Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.61/2015.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
ÉMOP 4.3.2-13-2013-0001 azonosító számú „Miskolc a Digitális Város” projekt megvalósításához kapcsolódó Led falak beszerzése
2015.02.06.
2015.03.31.
D.61/2014.
Abaúj-Zempléni Szilárdhulladék Gazdálkodási Önkormányzati Társulás
„Abaúj-Zempléni Szilárdhulladék Gazdálkodási Rendszer teljes kiépítése” tárgyú projekthez kapcsolódó FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására
2014.02.14.
2014.03.21.
D.61/2013.
Kőszeg Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében a „Kőszeg Jurisics vár turisztikai fejlesztése I ütem” tárgyú NYDOP-2.2.1/B-2f-2009-0003 projekt kapcsán építési beruházások kivitelezési feladatainak ellátása, 2rész.
2013.02.11.
2013.03.14.
D.61/2012.
Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság
Elektronikus ügyintézést támogató egyedi fejlesztésű alkalmazások szállítása és ahhoz kapcsolódó szolgáltatások megrendelése
2012.01.19.
2012.02.29.
D.61/2011.
Makád Nagyközség Önkormányzata
Makád közlekedésének fejlesztése
2011.02.04.
2011.03.09.
D.61/2010.
Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság
A NYDOP-5.3.1/2F-2f-2009-2009. kódszámú projekt keretében egyedi bútorok és a meglévő iskolai bútorok megjelenésével megegyező előregyártott bútorok szállítása IV. rész
2010.02.01.
2010.03.03.
D.609/2025
Bóly Város Önkormányzat
„Bóly egészségügyi centrum kivitelezése” EKR000116082025
2025.09.23.
2025.10.14.
D.609/2024
Cigánd Város Önkormányzata
„Cigánd- VP6-7.2.1.1-21- építés- 2024” - 1. rész 3973 Cigánd (külterületi 07 hrsz-ú ingatlan) EKR000859112024
2024.09.18.
2024.10.31.
D.609/2017.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Minisztériumok és háttérintézményeik számára ballonos v íz beszerzése a kapcsolódó vízadagoló berendezések biztosításával
2017.11.06.
2017.12.14.
D.609/2016
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. szeptember 10. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az I. ker. Ybl Miklós tér 8. szám alatt kialakításra kerülő alapítványi oktatóközpont AV IT rendszerének kialakítása tárgyában - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.609/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
(tárgy megjelölése nélküli) beszerzés 2012. évben (Boros Áram-vonal Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.23.
D.609/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Gázenergia szolgáltatás beszerzése (GDF SUEZ Energia Magyarország Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.609/2012.
Miskolc Holding Zrt.
Miskolcon egy igényvezérelt közösségi közlekedés kialakításának kísérleti jelleggel történő üzemeltetése
2012.11.05.
2012.11.23.
D.609/2011.
Karcagi Többcélú Kistérségi Társulás
Vállalkozási szerződés a Karcagi Kistérség településein található hulladéklerakók rekultivációs munkálatainak elvégzésére 1., 2. és 4. részek
2011.08.26.
2011.10.07.
D.609/2010.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Termálvíz komplex hasznosítása Törökszentmiklóson című projekt megvalósítása
2010.07.28.
2010.08.11.
D.609/2009.
Fővárosi Önkormányzat Uzsoki Utcai Kórház
Sebészeti varrógépek és tartozékaik beszerzése
2009.10.12.
2009.11.10.
D.609/15/2007.
Polgár Város Önkormányzata képviseli: Prekub Ügyvédi Iroda
2007.11.26.
D.609-614/8/2006.
Útgazdálkodási és Koordinációs Igazgatóság, képviseli: dr. Jancsovics Éva ügyvéd
6. sz. főút 18,1-76,3 km-sz közötti szakaszának út- és hídrehabilitációs munkái Lot-3/A projektelem megnevezéssel
2006.09.06.
2006.10.13.
D.608/9/2008.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal (képviseli: Dr. Kundrák Judit ügyvéd)
„Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal által üzemeltetett beszéd célú GSM SIM kártyák havi előfizetési és szolgáltatási díjai 1 éves időtartamra”
2008.12.17.
2009.01.19.
D.608/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 6.rész Nyugat-Dunántúl régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.608/2024
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegye Önkormányzata
„Rendezvényszervezési szolgáltatások” - 2. rész Állatok Világnapja EKR001269222024
2024.09.18.
2024.11.13.
D.608/2017.
SW Umwelttechnik Magyarország Építőelemgyár Kft.
Adagoló és keverő berendezés beszerzése, valamint betonblokk gyártó technológiai sor beszerzése hozzá kapcsolódó gyártó technológiával a GINOP-2.1.1-15-2015-00576 számú pályázati konstrukcióban
2017.11.06.
2017.11.21.
D.608/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. szeptember 2. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel az Ybl Miklós tér 8. (földszint, I. emelet, II. emelet) kialakításra kerülő alapítványi iroda, oktatóközpont, tanári szobák és közösségi tér belsőépítészeti kivitelezési munkálatainak II. szakaszának elvégzésére kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.608/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Villamos energia beszerzése 2012. évben (Bp. Elektromos Művek Nyrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.08.28.
D.608/2014.
Pécsi Tudományegyetem
egyéb üzemeltetési, fenntartási szolgáltatás, kisértékű tárgyi eszközök, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértékű tárgyi eszközök beszerzése (Garzon Bútor Kereskedelmi Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.608/2012.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Projektmenedzsment tevékenység ellátása megbízási szerződés keretében a HM Fegyverzeti és Hadbiztosi hivatal részére
2012.11.05.
2012.12.11.
D.608/2011
Iszkaszentgyörgy Község Önkormányzata
Székesfehérvár - Iszkaszentgyörgy kerékpárút hálózat összekötő szakaszainak megépítése
2011.08.24.
2011.09.26.
D.608/2010.
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum ásatási leletanyag restaurálási munkálatainak elvégzése (Rest-2010/1)
2010.07.28.
2010.08.13.
D.608/2009.
Skoda Transportation s.r.o.
18 db azonos típusú, legalább 70 %%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú légkondicionált közúti csuklós villamos, valamint a működtetéshez szükséges karbantartási eszközök, tartalék alkatrészek szállítása Debrecenbe és kapcsolódó szolgáltatások
2009.10.09.
2009.10.20.
D.607/6/2007.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata képviseli: Darázs, Szabó és Társa Ügyvédi Iroda
2007.11.19.
D.607/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 1.rész Észak-Alföld régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.607/2024
Kiskunlacházi Konyha (Központi Konyha)
„Ismételt élelmiszer alapanyag beszerzése 2024” - IV. rész Szárazáru termékek EKR001142372024
2024.09.17.
2024.11.26.
D.607/2017.
Békés Megyei Központi Kórház
Gyengeáramú elektromos hálózat kiépítése a Békés Megyei Központi Kórház Pándy Kálmán Tagkórház Szülészet-Nőgyógyászati Osztályán
2017.11.06.
2017.12.11.
D.607/2016.
Pallas Athéné Geoplitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. augusztus 17. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel az Ybl Miklós tér 8. (földszint, I. emelet, II. emelet) kialakításra kerülő alapítványi iroda, oktatóközpont, tanári szobák és közösségi tér belsőépítészeti kivitelezési munkálatainak I. szakaszának elvégzésére kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.607/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Tanulmány készítés 2012. évben (Új Praxis Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.607/2014.
Pécsi Tudományegyetem
egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolgáltatások beszerzése (Fünfkirchen Medical Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.607/2012.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KMOP-5.1.1/A-09-2f-2011-0001 azonosító számú projekthez kapcsolódó kőbányai Kis-Pongrác lakótelep szociális célú város rehabilitációja keretében társasházak és szociális bérlakások felújítása tárgyában - 13. rész
2012.11.05.
2012.12.03.
D.607/2011.
MÁV Ingatlankezelő Kft.
havária jellegű meghibásodások, hiányosságok felszámolása, továbbá egyéb, az építészet, épületgépészet, épületvillamosság területén jelentkező üzemzavar- és hibaelhárítási, valamint ehhez kapcsolódó javítási feladatok elvégzése
2011.08.24.
2011.10.03.
D.607/2010.
Szank Község Önkormányzata
Szank-Jászszentlászlói összekötőút felújítása
2010.07.27.
2010.09.06.
D.607/2009.
Balatonalmádi Város Önkormányzata
Invitel Távközlési Zrt. tulajdonában lévő alépítményes távközlési hálózat védelembe helyezése, aknák átépítése, szintbe helyezése, fedlap cseréje 820 fm hálózat, 23 db akna
2009.10.09.
2009.10.13.
D.607/2009.
Balatonalmádi Város Önkormányzata
Invitel Távközlési Zrt. tulajdonában lévő alépítményes távközlési hálózat védelembe helyezése, aknák átépítése, szintbe helyezése, fedlap cseréje 820 fm hálózat, 23 db akna
2009.10.09.
D.607/10/2008.
VIA Kanizsa Városüzemeltető Kht.
„Parkolóautomaták beszerzése és telepítése Nagykanizsa város területén”
2008.12.16.
2009.01.16.
D.606/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 6.rész Nyugat-Dunántúl régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.606/2024
Nagykálló Város Önkormányzata
„Inkubátorház építése Nagykállóban” EKR001048672019
2024.09.16.
2024.12.16.
D.606/2017.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Varrógépek és tárak beszerzése
2017.11.06.
2017.12.06.
D.606/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. július 24. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel az alapítványi iroda, oktatóközpont kivitelezési munkálataira kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.606/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Közbeszerzési tanácsadás beszerzése 2012. évben (RBH Consulting Közbeszerzési Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.16.
D.606/2014.
Pécsi Tudományegytem
Bérleti díjak, egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, ingatlanbérleti díj, irodaszer, sokszorosítási anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, szakanyag vegyszerek, tisztító és takarítószer anyagok beszerzése (Fresenius Med.Care M.O. EÜ. Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.606/2012.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Fordítási és lektorálási feladatok végrehajtása 1. és 4. rész
2012.10.31.
2012.11.26.
D.606/2011.
MÁV Ingatlankezelő Kft.
havária jellegű meghibásodások, hiányosságok felszámolása, továbbá egyéb, az építészet, épületgépészet, épületvillamosság területén jelentkező üzemzavar- és hibaelhárítási, valamint ehhez kapcsolódó javítási feladatok elvégzése
2011.08.23.
2011.09.30.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el