Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.698/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Video megfigyelő és képrögzítő eszköz kiépítése és telepítése (Városház utca 7. sz. alatti ingatlan belső udvarrész)
2015.08.31.
2015.09.24.
D.699/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Szob, Dunakeszi, Göd területén található ingatlanok irodáinak, szociális helyiségeinek, közlekedőinek és egyéb helyiségeinek napi és féléves nagytakarításának ellátása
2015.08.31.
2015.09.28.
D.502/2012.
Pest Megyei Intézményfenntartó Központ
Cegléd Város területén napi többszöri közétkeztetés biztosítása - Kbt. mellőzése
2012.08.29.
2012.10.09.
D.492/2009.
Pest Megyei Flór Ferenc Kórház, Drager Madical Kft. Scart KFt.
Orvosi gépek, műszerek beszerzése
2009.08.26.
2009.10.09.
D.588/2009.
Pest Megyei Flór Ferenc Kórház
Orvosi gépek, műszerek beszerzése
2009.10.06.
2009.10.12.
D.13/2024
Pest Megyei Flór Ferenc Kórház
Egészségügyi veszélyeshulladék elszállítása 1., 2. rész EKR000639352021
2024.01.08.
2024.01.17.
D.34/2022
Pest Megyei Flór Ferenc Kórház
Egészségügyi veszélyeshulladék elszállítása 1., 2. rész EKR000639352021
2022.01.27.
2022.03.09.
D.748/2011.
Pest Megyei Bíróság
Nyomtató és másológép eszköz-rendszerek teljes körű üzemeltetése, szolgáltatás megrendelése (teljes körű üzemeltetési szolgáltatás, karbantartás, kellékanyag ellátás), az ajánlatkérő meghatározott telephelyein
2011.10.07.
2011.10.28.
D.504/2011.
Pest Megyei Bíróság
Nyomtató és másológép eszköz-rendszerek teljes körű üzemeltetése, szolgáltatás megrendelése (teljes körű üzemeltetési szolgáltatás, karbantartás, kellékanyag ellátás), az ajánlatkérő meghatározott telephelyein
2011.07.25.
2011.08.26.
D.485/2011.
Pest Megyei Bíróság
Nyomtató és másológép eszköz-rendszerek teljes körű üzemeltetése, szolgáltatás megrendelése (teljes körű üzemeltetési szolgáltatás, karbantartás, kellékanyag ellátás), az ajánlatkérő meghatározott telephelyein
2011.07.15.
2011.08.26.
D.204/2022
Pest Megyei Borostyán Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2020. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.02.
2022.08.24.
D.205/2022
Pest Megyei Borostyán Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2021. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.02.
2022.08.24.
D.203/2022
Pest Megyei Borostyán Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2019. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.02.
2022.08.24.
D.202/2022
Pest Megyei Borostyán Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2018. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.02.
2022.08.24.
D.169/2010.
Pest Megye Önkormányzata, képviseli: Homolya Ügyvédi Iroda, Dr. Homolya Róbert ügyvéd
Szigetszentmiklósi Emeltszintű Kistérségi Járóbeteg-szakellátó Központ kialakításához (KMPO-4.3.2-2008-0006) kapcsolódó kivitelezés
2010.03.10.
2010.03.26.
14.K.35.147/2010/5.
Pest Megye Önkormányzata
„Pest Megyei Önkormányzat iroda- és egyéb helyiségek takarítása”
2011.05.20.
D.704/2010.
Pest Megye Önkormányzata
RMÖ- iroda- és egyéb helyiségek takarítása
2010.09.07.
2010.10.06.
D.405/2010.
Pest Megye Önkormányzata
Kéményseprőipari közszolgáltatás ellátása
2010.05.19.
2010.05.20.
D.678/2009.
Pest Megye Önkormányzata
Pest Megye Önkormányzata és a hozzá tartozó önálló intézmények bankszámláinak vezetése, folyószámla és munkabér hitelkeret, valamint eseti hitel biztosítása
2009.11.04.
2009.11.27.
3.Kf.27.204/2010/6.
Perkáta Nagyközség Önkormányzata
Perkáta Nagyközség Intézményei részére a TÁMOP-3.1.4/08/2. program keretében képzési és szaktanácsadói szolgáltatások beszerzése
2010.09.29.
D.579/2009.
Perkáta Nagyközség Önkormányzata
Perkáta Nagyközség Intézményei részére a TÁMOP-3.1.4/08/2. program keretében képzési és szaktanácsadói szolgáltatások beszerzése
2009.09.30.
2009.11.20.
D.63/2018
Perkáta Nagyközség Önkormányzata
Orvosi rendelő építése, valamint meglévő szolgátati lakás felújítása vállalkozási szerződés keretében
2018.03.08.
2018.04.16.
D.929/2011.
Perkáta Nagyközség Önkormányzata
Perkáta nagyközség intézményei részére a TÁMOP-3.1.4/08/2. program keretében képzési és szaktanácsadói szolgáltatások beszerzése
2011.12.07.
2011.12.19.
Kfv.VI.37.023/2011/5.
Perkáta Nagyközség Önkormányzata
Képzési és szaktanácsadói szolgáltatások
2011.11.14.
D.376/2019
Pere Község Önkormányzata
Új óvodai és bölcsődei intézménynek helyt adó épület építése Perén
2019.07.15.
2019.10.01.
D.192/12/2006
Penyige Község Önkormányzata
12 település aktív munkaképes népessége körében végzett adatfelvételezés értékelése, elemzése, az összefoglaló értékelés alapján települési foglalkoztatási stratégia elkészítése, településenként minimum 2 db projektjavaslattal
2006.03.20.
2006.05.02.
D.743/2011.
Penyige Község Önkormányzata
Szennyvízcsatorna-hálózat és szennyvíztisztító telep létesítése, kiviteli terv készítése.
2011.10.06.
2011.11.16.
D.401/2025
Pellérd Község Önkormányzata
„Brázay kastélypark fejlesztése TOP Plusz projekt” - 1. rész Parképítés a járulékos munkákka EKR000097312023
2025.06.20.
2025.09.17.
D.436/2020
Parádsasvár Község Önkormányzata
Ősjuhar szabadidőpark kialakítása új eljárás EKR000850452019
2020.10.07.
2020.11.17.
D.874/2015.
Parádsasvár Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.506/2016.
Parádfürdői Állami Kórház
Laborvizsgálatok elvégzése 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.06.22.
2016.07.15.
D.398/2013.
Parádfürdői Állami Kórház
Építési vállalkozási szerződés a KEOP-5.3.0/B/09/2010-0127 azonosító számú pályázathoz kapcsolódóan a Parádfürdői Állami Kórház főr és kiszolgáló épületeinek energetikai racionalizálása megvalósítására
2013.09.11.
2013.09.24.
D.868/2015.
Parád Nagyközség Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.14/2010.
Parnter Építő Kft.
Partner Építő Kft. ellen bejelentés
2010.01.07.
2010.01.21.
D.411/2009.
Park Kft.
Gépek beszerzése az EMVA állattartó telepek korszerűsítése program keretén belül
2009.07.28.
2009.08.07.
D.785/2010.
Parasznya Község Önkormányzata
Átalányáras vállalkozási szerződés Parasznya és Radostyán községek belterületi vízrendezésének kivitelezési munkáira
2010.10.04.
2010.10.11.
D.156/2021
Pappné Hermecz Judit Egyéni Vállalkozó
Gabonatároló építése kezelőhelységgel és napelemes rendszerrel Balatonszabadiban
2021.03.30.
2021.06.02.
D.165/13/2009.
Pap-sziget Revitalizációjáért Nonprofit Közhasznú Kft.
Pap-sziget mellékág revitalizációs mederkotrási munkálatai
2009.04.20.
2009.05.20.
D.132/2012.
Pannonhalma Város Önkormányzata
Pannonhalma Városközpont kialakítása
2012.02.21.
2012.03.19.
D.231/2012.
Pannonhalma Többcélú Kistérségi Társulás
Korszerű oktatási feltételek megteremtése Pannonhalmán és Veszprémvarsányban - kivitelezési munkák
2012.03.28.
2012.05.08.
D.964/2010.
Pannonhalma Többcélú Kistérségi Társulás
min.40 személyes busz beszerzése
2010.12.13.
2010.12.20.
D.539/7/2007.
Pannon-víz Zrt.
2007.10.18.
D.321/9/2007.
Pannon-Víz Zrt.
a Pannon-víz Zrt. folyamatirányítási rendszereinek rekonstrukciója
2007.07.13.
D.772/2010.
Pannon TISZK Veszprém Szakképzés-szervezési Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
Tankonyha felújításához kapcsolódó kiegészítő beruházás elvégzése
2010.09.29.
2010.11.08.
D.916/12/2005.
Pannon Hőerőmű Rt.
A Pannon Hőerőmű Rt. Pécsi Hőerőmű hulladékvíz-kezelési technológia kivitelezése
2005.10.19.
2005.11.15.
D.514/12/2008.
Pannon Egyetem (képviseli: Dr. Horváth Klaudia Ügyvédi Iroda Dr. Horváth Klaudia ügyvéd)
„Foglalkozás egészségügyi ellátásra irányuló megbízási szerződés”
2008.10.27.
2008.12.11.
D.33/2018
Pannon Egyetem
Laboreszközök, K+F eszközök és mérőműszerek beszerzése a Pannon Egyetem részére 9 megajánlható részben - 9. rész
2018.02.08.
2018.03.21.
D.300/2023
Pannon Egyetem
„Alma Digital integrált könyvtári rdsz. besz (1577)” EKR001229662023
2023.07.28.
2023.08.07.
D.197/2011.
Pannon Egyetem
Komplex távközlési szolgáltatási szerződés
2011.03.31.
2011.04.29.
D.140/2010.
Pannon Egyetem
Kommunális szilárd hulladék gyűjtése és rendszeres elszállítása
2010.03.02.
2010.03.19.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el