Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.395/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.394/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Megbízási szerződések - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.393/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Vállalkozási szerződések és Megbízási szerződés IT szoftverre vonatkozóan - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.390/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Megbízási szerődés és Vállalkozási szerződések - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.08.
D.391/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.08.
D.607/2016.
Pallas Athéné Geoplitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. augusztus 17. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel az Ybl Miklós tér 8. (földszint, I. emelet, II. emelet) kialakításra kerülő alapítványi iroda, oktatóközpont, tanári szobák és közösségi tér belsőépítészeti kivitelezési munkálatainak I. szakaszának elvégzésére kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.618/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Innovationis, Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány, Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány,
2015. december 17. napján kelt a Raw Development Kft.-vel kötött megbízási szerződés tervezési pályáztatási eljárás lebonyolítására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.617/2016
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Innovationis, Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány, Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány,
2015. december 14. napján kelt a Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel kötött szerződés ingatlanbefektetési stratégiai tanácsadásra - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.616/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Innovationis, Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány, Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
2015. november 12. napján kelt a Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel kötött megállapodás épületüzemeltetési feladatok ellátására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.648/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány, Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány, Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány,
2015. december 17. napján kelt tervezési pályáztatási eljárás lefolytatására kötött megbízási szerződés a Raw Development Kft.-vel - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.647/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány, Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány, Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány,
2015. december 14. napján kelt ingatlanbefektetési stratégiai tanácsadásra kötött szerződés a Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.628/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány,
2015. szeptember 10. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az I. ker. Ybl Miklós tér 8. szám alatt kialakításra kerülő alapítványi oktatóközpont AV IT rendszerének kialakítása tárgyában - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.626/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. július 24. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az I. ker. Ybl Miklós tér 9. szám alatti alapítványi iroda, oktatóközpont, tanári szobák és közösségi tér kivitelezési munkálatainak elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.627/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. szeptember 2. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az I. ker. Ybl Miklós tér 8. szám alatti alapítványi iroda, oktatóközpont, tanári szobák és közösségi tér kivitelezési munkálatai II. szakaszának elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.624/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2015. augusztus 4. napján kelt, a Magyar Építő Zrt.-vel kötött kivitelezési szerződés az 1054 Budapest, Kálmán Imre u. 20. sz. alatti épület átalakítási munkálataira - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.630/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2014. október 6. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az 1054 Budapest, Kálmán Imre utca 20. szám alatti Oktatóközpont belsőépítészeti tervezési munkáinak elvégzésére (koncepció vázlattervi szakasz) - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.625/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2015. október 13. napján kelt, a Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel befektetési tanácsadásra kötött szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.620/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2014. október 21. napján kelt, a Studio A4 Iroda Kft.-vel kötött generáltervezési szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.623/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2015. április 27. napján kelt, az AIG Europe Limited Magyarországi Fióktelepével kötött felelősségbiztosítási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.403/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.31.
2016.07.11.
D.629/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2014. június 11. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az 1054 Budapest, Kálmán Imre utca 20. szám alatti Oktatóközpont belsőépítészeti tervezési munkáinak elvégzésére (előkészületi szakasz) - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.622/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2014. november 3. napján kelt, a Market Építő Zrt.-vel kötött vállalkozási szerződés engedélyhez nem kötött bontási munkálatainak elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.621/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2014. október 21. napján kelt, a Böröczffy Építő és Mérnök Iroda Kft.-vel kötött megbízási szerződés műszaki ellenőri és kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.619/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2014. július 1. napján kelt, a BanKonzult Pénzügyi és Gazdasági Tanácsadó Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.404/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
"Vállalkozási szerződés Alapítványi Oktatóközpont kiegészítő munkálatai" és "Megbízási szerződés IT szoftverre vonatkozóan" - Kbt. mellőzése
2016.05.31.
2016.07.11.
D.349/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.442/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés irodatérből leválasztandó irodarész kialakítására, belsőépítészeti elemek és kiegészítők beszerzésére és beépítésére - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.444/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.443/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Szerződés kommunikációs és PR támogató tevékenységre - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.441/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Recepciós és vagyonvédelmi tevékenység - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.439/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Szerződés könyvelési munkákra (szerződésszám: ACC-20160321-PADO-FERIDA) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.432/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés belsőépítészeti kivitelezési kiegészítő munkálatokra (szerződésszám: KV000003) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.430/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Irodaház teljeskörű üzemeltetése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.440/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Szerződés könyvelési munkákra (szerződésszám: ACC-20160321-PADO-KASSELIK) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.438/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Szerződés könyvelési munkákra (szerződésszám: ACC-20160331-PADO) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.437/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Gépjármű egyedi bérleti szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.436/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Ingatlan területgondozás - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.435/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés iroda belsőépítészeti kivitelezési kiegészítő munkálatok (szerződésszám: KV000023) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.434/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.433/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Üzemeltetési feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.431/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés belsőépítészeti tervezési és kivitelezési munkálatokra (szerződésszám: KV000002) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.429/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Stratégiai tanulmány készítése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.428/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés területfelügyelet,l portaszolgálat - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.423/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.06.10.
2016.07.04.
D.196/2017.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
Könyvvezetési, számviteli, bérszámfejtési, ügyviteli és éves beszámoló-készítési szolgáltatások (2015. évben) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.06.
D.195/2017.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
Könyvvezetési, beszámoló-készítési, bér- és társadalombiztosítási ügyintézési, számviteli, és adótanácsadási szolgáltatások (2014. évben) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.06.
D.642/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2016. január 21. napján az AIG Europe Limited Magyarország Fióktelepével kötött felelősségbiztosítási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.638/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2015. április 1. napján kelt a LIMA Design Kft.-vel kötött tervezési szerződés építési engedélyezési tervek elkészítésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.637/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2015. április 1. napján kelt projektirányítási szolgáltatásra kötött megbízási szerződés a Friday Creative Kft.-vel 2015. december 31-ig - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.636/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2015. október 27. napján kelt vállalkozási szerződés a Zsigó és Társa Kft.-vel - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el