Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.633/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2014. augusztus 19. napján kelt tervezési megállapodás az Építészműhely Kft-vel - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.632/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
A DM Kft.-vel 2014. december 1-én kötött vállalkozási szerződés megszüntetése 2015. október 31. napjával és 2015. november 1. napján a DM Kft-.vel kötött új határozatlan idejű vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.631/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2014. december 1. napján kelt vállalkozási szerződés a DM Kft.-vel határozatlan idejű - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.387/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.346/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.194/2017.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
Könyvvizsgálói szolgáltatások (2014. évben) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.06.
D.641/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2015. október 26. napján kelt az ELEKTROGLOB Kft.-vel villamos berendezések bontására kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.640/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2015. május 8. napján kelt a FAL-VÁZ Építőipari Tervező és Kivitelező Kft.-vel építési kivitelezési munkákra kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.639/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2015. április 17. napján kelt a FAL-VÁZ Építőipari Tervező és Kivitelező Kft.-vel építési kivitelezési munkákra kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.635/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2015. március 13. napján kelt vállalkozási szerződés a Zsigó és Társa Kft.-vel - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.634/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2014. június.26. napján kelt vállalkozási szerződés elemzések elkészítésére a BanKonzult Pénzügyi és Gazdasági Tanácsadó Kft.-vel 2014. 06.- 2016. 12. között időszakra - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.646/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
2015. december 14. napján kelt megbízási szerződés marketing, kommunikációs és kommunikációt támogató feladatok elvégzésére az ICI Interaktív Kommunikációs Zrt.-vel 2016. 01. 01..- 2016. 12. 31. közötti időszakra - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.645/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
2015. október 13. napján kelt befektetési tanácsadásra kötött szerződés a Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel határozatlan idejű - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.643/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
2015. június 1. napján az AIG Europe Limited Magyarország Fióktelepével kötött felelősségbiztosítási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.345/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.644/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
2015. augusztus 6. napján a FRANK Digital Kommunikációs Tanácsadó és Szolgáltató Kft.-vel szakmai koncepció elkészítésére kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.400/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
Vállalkozási szerződés élőerős őrzés - Kbt. mellőzése
2016.05.31.
2016.07.11.
D.401/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
Vállalkozási szerződés tanulmány elkészítésére - Kbt. mellőzése
2016.05.31.
2016.07.11.
D.402/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.31.
2016.07.11.
D.193/2017.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
Könyvvezetési, számviteli, bérszámfejtési, ügyviteli és éves beszámoló-készítési szolgáltatások (2015. évben) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.07.
D.192/2017.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
Könyvvizsgálói szolgáltatások (2014. évben) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.06.
D.615/2016.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
2015. október 13. napján kelt a Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel kötött szerződés befektetési tanácsadásra - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.613/2016.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
2014. július 31. napján kelt a BanKonzult Pénzügyi és Gazdasági Tanácsadó Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés elemzés elkészítésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.348/2016.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.614/2016.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
2015. augusztus 5. napján kelt a P'-Autócity Kft.-vel kötött gépjármű adás-vételi szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.612/2016.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
2014. május 1. napján kelt a Dokumat Informatikai Gazdasági Tanácsadó és Archiváló Kft.-vel kötött megbízási szerződés könyvvezetés és egyéb tevékenységek elvégzése - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.08.04.
D.388/2016.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.553/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapívtány
2015. július 16-án kelt Hetedik Műterem Kft.-vel kötött tervezési szerződés a Budapest I. ker. Úri u. 21. sz. alatti régi Budai Városháza épületének komplett műemléki rekonstrukciójára, belső mobil berendezések koncepcionális és kiviteli tervezésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.551/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. december 1-jén kelt Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az I. ker. Döbrentei u. 2. sz. alatt kialakításra került Alapítványi Oktatóközpont kiegészítő munkálataira - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.547/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. augusztus 17-én kelt Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az I. ker. Ybl Miklós tér 8. sz. alatt kialakításra kerülő Alapítványi Iroda, oktatóközpont, tanári szobák és közösségi tér belsőépítészeti kivitelezési munkálatainak elvégzésére. (I. szakasz) - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.546/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. július 24-én kelt Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az I. ker. Ybl Miklós tér 9. sz. alatt kialakításra kerülő Alapítványi Iroda, oktatóközpont, tanári szobák és közösségi tér kivitelezési munkálatainak elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.550/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2016. február 1-jén kelt Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az I. ker. Döbrentei u. 2. sz. alatt kialakításra került Alapítványi Oktatóközpont AV IT Videosquare szoftver csomagjának meghosszabbítására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.549/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. szeptember 10-én kelt Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az I. ker. Ybl Miklós tér 8. sz. alatt kialakításra kerülő Alapítványi Oktatóközpont AV IT rendszerének kialakítására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.548/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. szeptember 2-án kelt Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az I. ker. Ybl Miklós tér 8. sz. alatt kialakításra kerülő Alapítványi Iroda, oktatóközpont, tanári szobák és közösségi tér kivitelezési munkálatainak elvégzésére. (II. szakasz) - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.570/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány., Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
2015. december 14-én kelt Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel kötött szerződés ingatlanbefektetési stratégiai tanácsadásra - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.565/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány., Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
2015. december 17-én kelt Raw Development Kft.-vel kötött megbízási szerződés ingatlanokra vonatkozó átalakítások és új beépítések építészeti megfogalmazása, valamint tervezői pályáztatás lebonyolítása és projekt irányító feladatok ellátása tárgyában - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.579/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
2015. december 14. napján kelt, a Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel ingatlanbefektetési stratégiai tanácsadásra vonatkozó szerződés - Kbt. mellőzé
2016.06.30.
2016.07.29.
D.535/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. február 1-jén kelt Raw Development Beruházásszervező és Mérnöki Szolgáltató Kft.-vel kötött megbízási szerődés a 1015 Budapest, Csónak u. 1-3. sz. alatti ingatlan befejező munkálatai, ill. az ehhez kapcsolódó tervezési és kivitelezési munkálatok lebonyolításához kapcsolódó projektmenedzseri feladatok ellátására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.534/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. október 30-án kelt Magyar Építő Zrt.-vel kötött fővállalkozói kivitelezési szerződés a 1014 Budapest, Úri u. 21. sz. alatti ingatlan teljes körű műemléki helyreállítási és átalakítási munkálatainak a szerkezet-építőmesteri és építési munkálatainak ellátására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.531/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. október 10-én kelt Budapesti Történeti Múzeummal kötött régészeti szolgáltatási szerződés 2014. december 10-én kelt módosítása a 1014 Budapest, Szentháromság u. 2. sz. alatti ingatlan teljes felületű régészeti feltárás ellátására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.558/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. május 22-én kelt Kairosz Könyvkiadó, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés Wiedermann Helga: Sakk és Póker c. könyv román nyelvre történő fordítása és megjelentetésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.557/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. május 22-én kelt Kairosz Könyvkiadó, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés Wiedermann Helga: Sakk és Póker c. könyv ukrán nyelvre történő fordítása és megjelentetésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.556/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. március 28-án kelt Kairosz Könyvkiadó, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés Wiedermann Helga: Sakk és Póker című kötetének 5000 példányban történő kiadására - Kbt. mellőzés
2016.06.30.
2016.07.29.
D.555/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. március 19-én kelt Kairosz Könyvkiadó, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés Wiedermann Helga: Sakk és Póker című kötete hirdetési kampányának megszervezésére és lebonyolítására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.554/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. január 30-án kelt Kairosz Könyvkiadó, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés Wiedermann Helga: Sakk és Póker című kötetének 5000 példányban történő kiadására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.552/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. február 5-én kelt Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az I. ker. Országház u. 33. sz. alatt kialakításra kerülő Alapítványi Iroda berendezési- és belső építészeti munkáinak elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.543/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. május 27-én kelt ELMŰ Hálózati Kft-vel kötött hálózat létesítési megállapodás teljesítmény biztosítása előfeltételeinek megteremtésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.542/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. június 3-án kelt DVM Design Kft.-vel kötött megbízási szerződés a Budapest, I. ker. Csónak u. 1. sz. alatti ingatlan (Villa Budapest) befejező és kivitelező munkáinak műszaki ellenőri feladatai ellátására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.541/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. április 1-jén kelt DVM Design Kft.-vel kötött megbízási szerződés a 1014 Budapest, Úri u. 21. sz. alatti épület átalakításához, annak kiviteli tervdokumentáció tervezéséhez és az azt követő tenderezési és kiviteli munkához kapcsolódó projekt menedzseri és műszaki ellenőri feladatinak ellátására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.540/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. szeptember 15-én kelt BORD Építész Stúdió Kft.-vel kötött tervezési szerződés a 1015 Budapest Csónak u. 1. sz. alatt létesítendő villaépület teraszára vonatkozó építési engedélyezési tervdokumentációjának elkészítésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el